Tři oříšky pro Popelku (1973)

nádherná Libuška, dobrej princ, zlá macecha+ komplikace k závěru= jedna z nejhezčích pohádek vůbec.

Vrchní, prchni! (1980)

teď při hodnocení jsem si uvědomil, že už jsem to dlouho neviděl a musim se na to kouknout po delší době. Myslim že film jako takový je velmi dobrým kouskem. Pobavil mě jako dítě, baví mě i teď a myslím že mě bude bavit i v budoucnu.

Křižáci (1960)

film měl zajímavé téma ke zpracování a proto mě v celku zaujal. Ale jinak to zas taková sláva až nebyla. necítil jsem tu hrozbu ze strany řádu německých rytířů. mladému šlechtici jsem až zas tolik nefandil když si protloukal cestičku ke své milované. Vlastně ve mě film nevzbudil žádné pocity, možná že je to tak dobře a já jsem si díky tomu vychutnal nezaujatě dobry historický film.

Kladivo na čarodějnice (1969)

na černobíé filmy mě moc neužije. nebudu popírat že už jsem z té novější generace, ale občas se některé kousky( hlavně s Vlastou Burianem) zapíšou do mé paměti. Tohle bych nevěřil že mě to přiková k židli,ale zmýlil jsem se. Věrohodné filmové zpracování literárního díla.

Město (2010)

musím se přiznat, že Bena Afflecka jsem nikdy moc nevyhledával,ale on mi dokázal, že není jen ten vysokej vzor pro puberťačky v romantických filmech, ale že umí zahrát pořádnou roli a to ještě ve svým vlastním filmu. neodlepil jsem po celý film oči od obrazovky. skvělý více takových filmů.

Million Dollar Baby (2004)

fandil jsem jí, když trpěla litoval jsem jí... když ji ke konci udělala ta obhájkyně titulu to co udělala chtěl jsem jí zabít za Clinta. Na konci jsem brečel.... víc k tomu neřeknu prostě úžasnej film.

Absolutní moc (1997)

já nevim, možná že to nebyla žádná pecka, ale koukat se na to rozhodně dá a nenudil jsem se což je u mě nejdůležitější. Stačí sympatické obsazení a půlka vítezství je tu.

Gran Torino (2008)

Díky Clintovu mrzutému obličeji jsem mu toho nevrlíka, rasistu a všeobecně neoblíbeného mrzouta věřil a bavilo mě koukat se, jak ho mění zrovna podceňovaný Asiat. Jen mě trochu mrzí ten konec, šlo to snad vyřešit i jinak. Žánrově hodně kvalitní a zábavný filmek.