Vesmír mezi námi (2017)

Film je podľa mňa vhodný pre deti vo veku 12,13 max 14 rokov. Škoda, nápad dobrý.

Pařba o Vánocích (2016)

Už druhá komédia ktorá ma sklamala. Voľakedy sa dalo spoľahnúť na kvalitné obsadenie, režiséra, scenáristu. Dlhšiu dobu to už neplatí. Nielen pri komédiách, ale pri filmoch všeobecne. Je ale možné, že som náročnejší ako voľakedy.

La La Land (2016)

Nemôžem si pomôcť, no mal som pocit...neviem prvé na čo som si spomenul, bol film Chorus Line.

Hořkých sedmnáct (2016)

Woodyho moc nemusím, no tie pasáže s ním boli perfektné. A pre mňa dôležité - film pre mladých nemusí mať žiadnu fekálnu scénu.

Zúčtování (2016)

Že v jednom týždni dve takéto dobroty? Ale k veci - to čo som očakával, to som dostal - perfektné po každej stránke.

Jack Reacher: Nevracej se (2016)

Nie je to ako jednotka, ale malo to spád. Po dlhej dobe som mal dobrý pocit z filmu !

Captain America: Občanská válka (2016)

Zatiaľ najlepšia časť ! Mám rád všetko čo sa natočilo o Avengers, ale toto ma fakt dostalo. Scenár, réžia aj herci - 100 %

Detektiv z Hongkongu (2016) odpad!

Možno keby som mal 10, alebo 12 rokov tak by som dal aj 1*. Pozerať tento skvost, to je čistý masochizmus. Ospravedlňujem sa všetkým, ktorým sa to páčilo, a ešte dodám - vydržal som asi 15 minút.