Zkažená úča (2011)

No tak tohle byla vskutku dost úděsná sebranka učitelů, nechtěla bych, aby mě učil ani jeden jediný z nich :D Teď k filmu, nejsem ani zklamaná ani něják závratně překvapená, protože to bylo více méně přesně to co jsem očekávala. Přišlo mi, že Cameron Diaz tahle role sedla. Co mě víc překvapilo, že tohle byl první a pravděpodobně i poslední film, kde mi nevadil Jason Segel. Ač mám Justina Timberlakeho hrozně ráda, a i tady v tom filmu mu to děsně seklo, tak ta jeho role byla vážně příšerná, u toho "sexu" jsem nevěděla jestli se mám smát nebo jestli se mám cítit trapně (spíš to druhý). Líbilo se mi to, ale na víc jak na 3* to podle mě nemá.

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Upřímně jsem z toho trochu v rozpacích. Plus je, že se to téměř bezvýhradně drželo knihy, pokud tam bylo něco vynechané, ani to tam nechybělo. Rozhodně to bylo lepší než druhý nebo třetí díl, ale něco tomu chybělo. A to něco je pochopitelně lepší příběh. Byla jsem proti aby se tenhle díl, značně nejhorší ze všech, rozdělil, a ukázalo se, že jsem měla pravdu. Na můj vkus až moc dlouhé, myslím, že kdyby do těch dvou hodin nacpali celou knihu, výsledek by byl mnohem lepší. Kristen to ve svatebních šatech děsně slušelo. A ten porod byl opravdu nechutnej, pravěpodobně nejhorší co jsem kdy ve filmu viděla (ano, mám dojem, že to předčilo i Záložní plán). 3*

Kung Fu Panda 2 (2011)

Kdo by tušil, že páv může být taková svině. Ale upřímně, mě to teda něják extrémně nenadchlo, čekala jsem víc, jednička byla lehce nadprůměrná, tohle teda byl spíš průměrný, až podprůměrný kousek. Byli tam snad jen jediné dvě plus, které se mi líbili. První teda byl způsob jakým ten páv dokázal bojovat a druhý byla ta scéna s čínským drakem, kdy vždycky "sežral" vlka pusou a "vypustil ho" zadkem, nejspíš jediná vtipná scéna v celym filmu. Nakonec dávám 3*

Alvin a Chipmunkové 2 (2009)

Nevim co proti tomu filmu většina lidí má, je pravda, že bych si to asi nepustila, kdyby to nedávali v televizi, ale mě se to líbilo stejně jako jednička. Je to oddychovka, nad kterou prostě nesmíte přemýšlet a navíc zpívaj docela pěkný písničky. A za Theorodovu roztomilost bych snad mohla přidat dalších deset hvězdiček, ale budu se krotit a dám 3*

Jeden den (2011)

Netušila jsem, že se z toho na konci vyklube drama, takže jsem čekala trochu jiný závěr. Byla to strašně přeslazená romantika, ale mě se to teda hrozně líbilo, jen bych vytkla, že tam některé roky ani nemuseli být, přišli mi to zbytečné scény, když se tam nestalo nic podstatného, ale netušila jsem, že je to natočené podle knížky. Na konci jsem skutečně brečela jako želva, i když to bylo trochu klišovité. A Anně s Jimem to spolu vyloženě slušelo. 5*

Úkryt (2002)

Úplně náhodou jsem na tenhle film narazila v televizi a během chvíle mě to natolik zaujalo, že jsem u toho už zůstala sedět až do konce. Napínavý a zajímavý děj a výborné herecké výkony hlavních představitelek. 4*

Co ty jsi za číslo? (2011)

Tohle byl neskutečně předvídatelnej film hned po prvních dvou minutách, ale mě se to líbilo jako už dlouho žádná romantická komedie, občas to bylo vtipné, i když taky předvídatelné, ale zasmála jsem se (př. návštěva gynekologa nebo scéna s umělým příčeskem). Scéna s basketbalem na Madison Square Garden byla naprosto výborná, taky bych si ho zahrála, ale já bych teda narozdíl od Anny Faris nevydržela dávat ty koše tak dlouho. 4*

Navždy spolu (2012)

Čekala jsem od toho trošku víc, pro mě to bylo příšerně přeslazený, ač to bylo podle skutečné události, tak na takovouhle lásku, která by překonala hory doly vážně nevěřím. Navíc se mi nelíbilo, že ten film hrál hrozně na emoce. Ale Rachel s Channingem se mi jako pár líbili. 3*

Footloose: Tanec zakázán (2011)

Zřejmě jsem čekala hodně, protože jsem z toho filmu neuvěřitelně zklamaná, první polovina mě vůbec nebavila, potom se to trochu vylepšilo, takže se na to dívat dalo, i když jsem vrtěla hlavou nad nesmyslností těch zákonů, teenageři si vždycky najdou něco, a tenhle zákon je vážně ochránit nemůže. A co hůř na taneční film, neskutečně málo tance. + nesympatický hlavní hrdina. 2*

Taková moderní rodinka (2009) (seriál)

"I don't always make good decisions under pressure." Před nějákou dobou jsem viděla pár dílů v televizi a vůbec mě to nezaujalo, ale pak jsem tomu dala šanci a dívala jsem se od začátku. A hned od druhého dílu jsem se královsky bavila, tehdy jsem totiž měla smůlu, že jsem viděla zrovna ty slabší díly, protože jinak jsem se do toho seriálu naprosto zamilovala a slabších dílů je tam opravdu jen minimálně. Líbí se mi, že kvalita seriálu neklesla ani po třech sériích. Hlavním plusem tohohle seriálu je originální vykompenzování rodinných problémů a humoru, ale hlavně perfektně obsazené všechny hlavní role. V málokterém seriálu můžu říct, že miluju všechny hlavní postavy. Dávám rozhodně 5* a rovnou vyhazuju jeden seriál ze své top 10, aby ho tenhle mohl nahradit.