Na doraz (2010)

Nebýt toho, že tam hraje Robert Downey Jr. tak bych se na to snad ani nepodívala, protože Zach Galifianakis mě neuvěřitelně leze na nervy, ale teda musim přiznat, že se mi to snad dokonce líbilo víc jak Pařba ve Vegas. Bylo tam pár trapnějších vtipů, ale teda smála jsem se od začátku do konce. Ano ten začátek byl lepší, pak už to začínalo trochu klesat, ale nakonec myslim, že si to udrželo kvalitu celou dobu. 4*

Sherlock Holmes: Hra stínů (2011)

"Oh, how I've missed you Holmes." Původně jsem si říkala, že se druhý díl prvnímu naprosto nemůže vyrovnat, ale očividně jsem se zmýlila a jsem za to moc ráda. Podle mě se tenhle vyvedl snad ještě o kus lépe než první. Naprosto výborný film. Spoustu akce, ještě větší dávka humoru, nezapomenutelné hlášky, trocha té romantiky a to všechno v naprosto výborném zpracování s dokonalou hudbou. Robert Downey Jr. opět exceloval a Jude Law mu zdatně sekundoval. Když se mě někdo zeptá, která scéna byla nejlepší, těžko mu odpovím. Je to snad jediný film, který jsem kdy viděla, kde u každé scény můžu říct "jedna z nejlepších". Můžu mu vytknout jen jedinou věc a to, že se Rachel McAdams zbavili hrozně rychle. Na plátno jsem asi od poloviny zírala s otevřenou pusou, takže hodnocení je jasné. 5*

Láska na druhý pokus (2004)

Teda, tohle byl pro mě tak depresivní film, že bych málokde hledala depresivnější. Ano, bylo to strašně přeslazený, ale zase na druhou stranu, když se vžijete do hlavní postavy toho kluka, tak kdo by mu to vyčítal. A upřímně se mi až chtělo občas brečet, právě kvůli těm jeho sladkým řečičkám. Jen bych teda vytknula obsazení, myslím, že to mohlo být mnohem lepší. 4*

Kráska mezi muži (2010) (TV film)

Filmy s Hilary Duff mám ráda, ale tohle se mi teda vyloženě nelíbilo. Od začátku to bylo až strašně předvídatelné, což mi obyčejně nevadí, ale tady jsem se teda až moc nudila. Myslím, že jednou to naprosto stačílo. 2*

Kouzelníci z Waverly (2007) (seriál)

Ne, není to převratný a geniální seriál, zvláštní efekty jsou tam přímo k pláči (někdy k smíchu) a maskérky se taky zrovna moc nepředřou. ALE, je to Disney seriál a nedá se to brát vážně a nedá se to zařazovat mezi filmy o kouzelníkách jako je třeba Harry Potter. Pro mě byl hlavní důvod, že jsem se na to dívala David Henrie, Selena Gomez a hlavně to, že jsem potřebovala seriál, kde prostě ač na malou chvíli přestanu přemýšlet, kde budou stupidní zápletky a kde se pobavim. A všechno tohle to splnilo, nebyl snad ani jeden díl abych se nezasmála (a ano, mnohdy nad tím, jak to bylo absurdní), prostě jakmile do toho někdo jde s velkým očekáváním, jaká to bude bomba a čeká od toho něco sofistikovanýho, ať se nedívá na Disney channel. Jediné co mě tam ze začátku vadilo, byly postavy, protože kromě Justina a Alex mi tam všichni strašně lezli na nervy, na většinu jsem si teda pak zvykla a některý jsem si docela oblíbila. Já tomu klidně dám 4* a nestydim se přiznat, že mi Russovi budou chybět.

Bezvadíkyještěprosím (2010)

Byla jsem docela překvapená, když jsem viděla, že tam hraje Josh Radnor a pak když jsem zjistila, že to ještě i napsal i zrežíroval, tak mu za to skládám poklonu. Ale nemohla jsem si pomoct, v Joshovi jsem pořád viděla neoholeného Teda Mosbyho. Jinak docela příjemné překvapení, romantická komedie smíchaná s dramatem, dobře se to sledovalo. Jediná věc, která mě tam rozčilovala, ale to nebyla chyba filmu, byla postava kterou hrála Malin Akerman, tu ženskou prostě nemůžu vystát. 3*

2 $ocky (2011) (seriál)

Docela překvapení, podívala jsem se na to jen z nudy, ale chytlo mě to. Plno hlášek v každém díle, geniálně vybrané dvě hlavní postavy. Uvidíme jak to půjde dál. 3*

Láska na druhém konci (2008)

Dost neuvěřitelný příběh, ale dívat se na to dalo a mě ke štěstí stačilo vidět Jesse Metcalfe. Přišlo mi teda divný, že by si zaměstnankyně "call centra" v Indii mohla dovolit za svůj plat letět do Ameriky a ještě se tam ubytovat v docela slušném hotelu. Pak ale už jí pochopitelně štěstí spadlo do klína a zatímco ostatní by si hotel museli platit, ona dostala zadarmo jeden z nejhezčích pokojů a pak ještě navíc krásný šaty. Co mi ale vadilo nejvíc, byl ten happyend na konci. Vážně by si to mohli odpustit, mě by třeba spíš zajímalo jak to vyřeší s tim, že ona bydlí v Indii a on v Americe, kdo se přestěhuje kam, ale to už do "pohádky" nepatří. 3*

Coco Chanel (2009)

Tak jsem chtěla vidět film o tom, jak se z neznámé dívky stala jedna z nejslavnějších módních návrhářek všech dob, ale teda to byla taková nuda. Já jsem pořád čekala co z toho bude a ono to skončilo v tom nejzajímavějším. Audrey Tautou mě naprosto nepřesvědčila, že by uměla hrát, celou dobu se tvářila strašně a nevím jak se jim to povedlo, ale byla hrozně ošklivá. A kromě některých šatů na konci, na té přehlídce byli její modely, aspoň podle mě, otřesný. 2*

Inkoustové srdce (2008)

Zajímavý potenciál, ale bohužel režisér to moc nezvládnul a to hlavně díky obsazení Brendana Frasera do hlavní role, ten chlap prostě neumí hrát. Takže mě to moc nenadchnulo, nebylo to napínavé, ani trochu, dopředu bylo jasné jak to dopadne což mi někde nevadí, ale tady mi to teda vadilo. Ale nebudu lhát, že jsem se na chvíli nezasnila, že by to nebylo špatný napsat si na papír co chceš aby se stalo a pak si to jednoduše přečíst nahlas. 3* a to jednu hvězdičku přidávám za nápad.