Mezi námi děvčaty (2003)

Vyjímečně vtipná a originální komedie, která mě pobaví pokaždé když se na ní podívám. 4*

Moderní Popelka: Byla jednou jedna píseň (2011)

Už by vážně měli přestat natáčet další a další remaky na Popelku a snažit se je co nejvíc zmodernizovat. Moderní popelka s Hilary Duff se mi líbila, Moderní Popelka se Selenou Gomez se mi celkem líbila, ale Moderní popelka s Lucy Hale mě teda nenadchla a přiznávám, že jsem se první půlku docela nudila, pak se to trochu vylepšilo, ale rozhodně bych si to už znova nepustila. Pár plusů - písničky se dali dobře poslouchat a Freddie Stroma byl pěknej. Tohle pojetí plesu se mi naprosto nelíbilo a celkově tam nebyla žádná scéna, která by mi zůstala v paměti, což je obrovský mínus, protože z obou předchozích "dílů" si minimálně jednu pamatuju. Nakonec dávám 3*

Šťastný Nový rok (2011)

Prvních deset minut filmu jsem nedělala snad nic jinýho než, že jsem se divila kdo všechno tam hraje. Opravdu film plný známých jmen. Když se odpoutám od toho, že tam hrálo snad 10 mých oblíbených herců, tak se mi to líbilo. Je nesmysl to srovnávat s Láskou nebeskou, protože, řekněme si to upřímně, další takový film už jen tak někdo nenatočí. Tohle byl příjemně oddychový film. Možná bych pár příběhů vynechala, aby tam bylo více prostoru pro ostatní, i když je těžké říct, které, protože se mi líbili všechny. Ale Zac s Michelle se mi snad líbili nejvíc, oba zazářili, hlavně na konci teda :D 4*

Tvůj snoubenec, můj milenec (2011)

Ne zrovna dvakrát veselá "romantická komedie". Je to ze života, někdo se prostě neodváží aby tomu koho miluje řekl, že ho skutečně miluje a pak toho lituje. Ale teda přišlo mi to naprosto zbytečně dlouhý a nejsem z toho zrovna nadšená, protože upřímně moc mě to nebavilo a Kate Hudson, která mi normálně ve filmech zas tak nevadí, mě tady naprosto neskutečně rozčilovala, takže jsem ani nechápala, že by si jí vůbec někdo chtěl vzít. 2*

Rumový deník (2011)

Mohl by to být velmi zajímavý příběh, teda alespoň ten materiál mi na to přišel, ale podle mě to režisér nepojal příliš dobře, protože jsem se místy docela nudila. Ale zase na druhou stranu tam bylo pár naprosto nezapomenutelných a hrozně vtipných scén. Například ta scéna s "rozbitým" autem naprosto neměla chybu :D Celkem to byl průměr, vylepšený Johnny Deppem v hlavní roli, ale víc jak 3* tomu prostě dát nemůžu.

Pařba v Bangkoku (2011)

V podstatě úplně stejný příběh akorát zasazený do jiného města, no, jednička se mi líbila nespočetněkrát víc, možná proto, že do Las Vegas bych se někdy chtěla podívat, do Bangkoku nikdy. Opět tam bylo pár nechutných vtipů, fuck mohli omezit aspoň na každou čtvrtou větu ale, hrál tam Bradley Cooper, takže jsem se měla na co vynadívat celý film. Jen škoda, že Justin Bartha si tam zase moc nezahrál. 2* A opět výborný soundtrack.

Vaši kamarádi hlodavci (2007)

Naprosto úžasný krátkometrážní film o historii krys, uvádí Remy a Emilek. Aneb jak začít milovat krysy během 11 minut :)

Ratatouille (2007)

Když jsem to viděla poprvé tak mě to moc nenadchnulo, ale o několik let později jsem tomu dala druhou šanci a musím říct, že to vlastně nebylo tak špatný, ba naopak se mi to líbilo. Výborný soundtrack, zajímavý (i když samozřejmě nereálný) příběh a hlavně naprosto úžasně roztomilá krysa v hlavní roli :D 4*

Monte Carlo (2011)

Obsaďte do romantické komedie pro holky Selenu Gomez, Leighton Meester, Katie Cassidy a Cory Monteitha a máte mé plné sympatie. Ano ten film nebyl ničím originální, od začátku byla poměrně předvídatelná zápletka, ale mě se to líbilo, nenudila jsem se. Vzdychala jsem nad krásným oblečením, botama, šperkama, výborným soundtrackem a samozřejmě hvězdným obsazením, které mě nezkalamalo. Za to obsazení si nemůžu pomoct než přidat jednu * navíc, takže 4* btw. Pierre Boulanger se stal mým Francouzským Alexem Pettyferem.

Vyměřený čas (2011)

Velice zajímavý film s originální a zajímavou zápletkou, bylo to teda trochu depresivní, představte si, že platíte za věci vlastním životem a sledujete hodinky které vám ukazují za jak dlouho umřete, je na čase naučit se rychle běhat. Líbilo se mi to, jen tomu musím vytknout ten konec, buď tomu hodlají natočit pokračování nebo byl ten konec takhle divně neukončenej záměrně. Překvapivě se mi k sobě Justin s Amandou hodili. Na film mě nalákali hlavně oni dva, a k mému příjemnému překvapení si tam ještě vedlejší role střihli Alex Pettyfer, Johnny Galecki a Olivia Wilde. 4*