Jimmy Neutron (2001)

Jimmy Neutron, malý génius, který vymýšlý všelijaké vynálezy, jednou povolá na zem pohromu a to tím, že pozve mimozemšťany, kteří unesou všechny dospělé. Jimmy se svými kamarády se vydávají na záchranou misi. 35%

Domov šedých motýlů (2008)

Vynikající drama o 13-ti letém Juhanovi, který se dostal na ostrov, kde se uzdravují mladí kluci z nešťastného života a z traumatizujících zážitcích z dětství. Bohužel jednoho dne zavítá na ostrov sociální pracovník a oznamuje řediteli, že je rada nebude dál sponzorovat a budou muset nadobro ostrov zavřít. Ředitelovi to nedá a začne vymýšlet nejvýhodnější alternativu jak z této prekérní situace ven. 88%

Fanoušci (2009)

Ve Hvězdných válkách si moc nelibuju, kromě dvou dílů, ale tahle parodie se mě zamlouvala, příjemná podíváná. 60%

Saw 6 (2009)

Další slabý díl, který na nás chrlí to, co na nás chrlilo předešlých pět. Už by se měl Saw navždy ukončit, protože dobré díly byly jen první dva. 35%

Válka světů (2005)

Koukatelné sci-fi v čele s Tomem Cruisem, který hraje otce dvou dětí, o které se nikdy moc nestaral a nevychovával je. Se starším synem nemá moc dobrý vztah a s mladou dcerou musí podstoupit teroru od mimozemských monster. 75%

Twilight sága: Rozbřesk - 1. část (2011)

Ne pokaždé, když si člověk výjde do kina, tak narazí na ten správný film. A to se mě stalo právě dnes. Rozbřesk hodnotím jako jeden z nejslabších dílů spolu s prvním dílem. Absolutní slátanina bez šťávy, žádné boje mezi upíry a vlky, žádný akční děj, prostě nic, co by stálo za pochvalu. Svatba a líbánky, které tvořily celý film, byly hodně podprůměrné, aby vytvořily dobrý film. 20%

Mistrův syn (1978)

Spíše komedie než akční film. Já se nesmírně bavil komickými prvky, co předváděl Jackie Chan, ale v celkovém pohledu jsem trochu zklamaný závěrečným bojem proti nájemném zabijákovi, chtělo to víc vtipu nebo akčnosti. 85%

Lovec jelenů (1978)

Slabší 4 hvězdy, ve filmu se mi nejvíce líbila část svatba, a když byli američtí vojáci zajati ve Vietkongu, zbytek filmu už byl průměrný a nekonečné scény s ruskou ruletou dosti nudily. Parádní herecký výkon předvedl Christhpher Walken. 70%

Krátký film o zabíjení (1987)

Příběh o 21letém mladíkovi, který brutálně zabil řidiče taxíku, k vůli jeho autu, aby mohl svézt svou tajnou lásku. Mladík si však neuvědomuje následky a tvrdě zaplatí za své činy. Průměrný příběh, který mě moc neohromil. 60%