Fakta Barbory Tachecí (2009) (pořad) odpad!

Tachecí je opravdu hrozná moderátorka, stačilo vidět pár dílů a tento pořad si rád odepřu. 8%

Persepolis (2007)

Scéna s hudbou z filmu Rocky hodně pobavila, jinak dosti zajímavý animovaný film, který pojednává o íránskému režimu ve kterém vyrůstala malá Marjane. 75%

Děvínský masakr (2011)

Dezorz s Páleníkem se snaží divákům přiblížit podrobnosti o masakru, který se udál na okraji Bratislavy, kdy o život přišlo 8 lidí včetně střelce, který spáchal sebevraždu. 55%

Přání zabít 5 (1994)

Bronson jde pomstít smrt své přítelkyně, kterou zavraždili mafiáni a snaží se dostat zpět její dceru o kterou se teď stará otec (šéf mafie). Já se vcelku bavil. 60%

Žhavé kočky (2006) (pořad)

V tomto pořadu se ničeho nedočkáte, ztráta času... 15%

Noc žraloka 3D (2011)

Hrozný to film, nechápu jak mohl někdo tvrdit, že Čelisti mají být slabý odvar Noci žraloka. Na tomhle filmu se mě nelíbilo v podstatě nic, když opomenu krásné herečky. Neztotožnil jsem se s žádnou postavou, dějově i záběrově podprůměr. Nejhorší film, co se žraloků týče. 15%

Děrsu Uzala (1975)

Děrsu vychovaný přírodou a velmi čestný muž, který si žije ve svém vlastním světě, dělá průvodce skupince vojáků, kteří dělají průzkum hor. Tento dobrodružný film má své jisté kouzlo a přirostl mi k srdci, jediné, co se mě na filmu moc nelíbilo, byl střih a dlouhé pasáže bez dialogů, kde na sebe herci jen koukali. 80%

Nezvratný osud 5 (2011)

Vize padajícího mostu byla precizně udělaná a koukal jsem na ni s otevřenou pusou. Tento pátý díl Nezvratného osudu ničím neohromil ani nepřekvapil, má to svou jistou úroveň a nevykročuje to z řady, a to mě trochu mrzí, protože je to všechno na stejné brďo a myslím si, že jestli bude šestka, tak nemá divákům už co nabídnout. Průměrný film 60%.

Byt (1960)

Do Top 300 bych tento film nezařadil, ale i tak se na to dalo koukat. 75%

Zombies (2006)

Dosti podprůměrný horor, kterých je na filmové scéně víc než dost. Parta neživých dětí vraždí po nocích v odlehlém lese, kde je i pár domů s místními obyvateli. Zombie děti se nepářou s nikým, dokonce i se zvířaty a rozsekají prase a poté ho snědí, ale nejvíc mají spadeno na místního sobce, který vlastní všechnu půdu i s nemovitostmi v okolí, konec vraždění může vykoupit jen jeho smrt... 25%