Kletba Halloweenu (1995)

Mám rád horory a heeloweenské tím tuplem. V tomto případě jsem, ale šlápl trochu vedle. Chodící vraždící dýňoví muž nebyl moc strašidelný a dějově i hereckým obsazením, byl tento film spíše podprůměrný. 45%

Blade Runner (1982)

Na svou dobu parádně vytvořené sci-fi prostředí. Harrison, co by zabiják replikentů na mě působil trošku zvláštně a neměl takové grády jak u jiných filmů. Tento film hodnotím lehce nad průměrem, ke čtyřem hvězdičkám mě chyběl lepší závěr. 65%

Ip Man (2008)

Výborný snímek o bojovém umění jménem wing chun. Skromný učitel Ip man musí bojovat proti japoncům a někdy i proti mnohanásobné přesile, aby uživil svou rodinu a zachránil svůjbojový klub. 92%

Kutil Tim (1991) (seriál)

Můj oblíbený seriál z dětství i z dospělosti. Timovi kutilství i přes všechnu snahu nikdy nešlo, ale i to ho neodradilo, aby se mu stále intenzivně věnoval a tím ohrožoval nejen sebe, ale i své okolí. 85%

Pád do ticha (2003)

Velmi zajimavý dokumentární film o dvou horolezcích, kteří podstoupili neskutečně náročný výšlap a sestup hory v peruánských Andách, který se záhy stal přímým soubojem o život, málo kdo by věřil, že se z toho chlapi dokážou dostat. Průměrný film, který bych do Top 300 určitě nezařadil.60%

Chvění (1990)

3/4 filmu jsem se dost nudil, akční a dramatické scény začaly gradovat až v závěru filmu, nebýt tak dobrého konce, dal bych 1 hvězdu. 30%

Drive (2011)

Že bych se zrovna dvakrát bavil, to se říct nedá. Dobrý děj a akční scény mě nezaujaly(ani jich tam mnoho nebylo), spíš hodnotím kladně podivný vztah mezi Shannonem, Irenou a jejím synem, kde to mezi dospělými jiskřilo, ale dá se říct k něčemu většímu vlastně nedošlo. Pro mě průměrný film, který člověku neutkví v paměti. 55%

Bastardi (2010)

Na české poměry vcelku zdařilý surový snímek o nevychovaných dětech, které tyranizují učitele ve škole a ostatní obyvatele ve městě. Film ukazuje poměry ve škole, kde k sobě přiřadí "obyčejné" studenty k těm ze zvláštních škol a to samo o sobě nemá dobrý vliv, a tím zkazí i ty slušné žáky. 65%

Insidious (2010)

Tak tohle je libůstka pro hororové nadšence jako jsem já. Nejlépe si pustit film za krásného dlouhého podzimního večera a nechat se vtáhnout do depresivního prostředí, které Wan úspěšně vystihnul. 80%

Twin Peaks: ohni se mnou pojď (1992)

Tenhle film mě absolutně nic neříká a děsně mě nudil. Zajimavý byl úsek, kde agenti FBI vyšetřují vraždu, ale jakmile se to posunulo o rok dál, tak to ztratilo veškerou kvalitu a nebýt začátku, tak dávám odpad. 25%