13 hodin: Tajní vojáci z Benghází (2016)

Film je to dech beroucí. Rychle mě to vtáhlo. Dle mého názoru to má jen dvě mouchy. Tou první je, kupodivu, ta hrozně nesympatická blbá blondýna, která se nehodí snad ani do okna od mekáče. A druhá, to je ta stopáž, ta by chtěla značně zredukovat řekněme tak na hodinku a třičtvrtě.

Batman začíná (2005)

Každý, kdo dokoukal prvního Nolanova Batmana byl svědkem začínající éry nejlepších filmů na motivy komixů z dílny DC. Trošku nové pojatý začátek a vývin Batmana mě neskutečně sednul a hned jsem si ho zamiloval. Výborně voleni herci, Bale nesporně nejlepší hrdina a zvolit jako učitele zrovna Liama bylo buď geniální a nebo předurčené bohem. Miluju tohle dílo!

Max Steel (2000) (seriál)

Otřesná animace a pitomost postav. Nicméně pro deska to je samozřejmě poučné a pro ně to vypadá dobře.

Závody Nascar (1999) (seriál)

Být malý znamená vcítit se i do těch největších kravin. Do tohohle jsem se vcítil dost rychle. A dost rychle jsem přišel nato, že to není dobré.

Medicopter 117 (1998) (seriál)

Kdykoliv si vzpomenu na všechny ty všední, promarozené dny, kdy jsme byl malý a ležel na gauči s 39 horečkama, vzpomenu si na odpolední trháky typu Kobra 11. Ano, a tohle je přesně ten seriál co následoval. Za mě pár dílů v životě neuškodí, ale nikdy víc.

Na vodě (2016) (seriál)

Díky bohu, že tomu nedali další díly. Viděl jsem jich asi pět a bylo to utrpení.

Beyblade (2001) (seriál)

Jako malý jsem na to koukal a byl jsem rád za každý nový díl. Beyblade vždy někam mířil a věděl kdy skončit

Beyblade Metal Fusion (2009) (seriál) odpad!

Špatné oproti celkem fungující původní sérii.

Helena (2012) (seriál)

Dva díly. Dva vtipy. Dvě hvězdy. Až až ,řekl bych..

Ulice (2005) (seriál)

Na ulici jsem vždy koukal, koukam a pravděpodobně i koukat budu. Ne na každý díl, ale na každý sedmý díl. Tolik totiž trvá režii než se vyžvejkne nějaký nápad. Zbytek je jen hnusná kaše.