Piráti z Karibiku: Na konci světa (2007)

Smrt velkého kapitána mě mrzela hodně a tak i já, jako náctileté fanynky, jsem si přál aby vylezl z toho písečného pekla a vzbudil důvtip znovu na zemi. Nicméně jako dokončení trilogie to byla paráda a tak po dlouhé době zvedám na 4* a jsem smířen s tím, že lepších dílů než byli dva se už nedočkáme.

Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže (2006)

"Možná si vzpomínáte na Jacka Sparrowa?" Kdepak. Toho já neznám. Jen nějakého KAPITÁNA Jacka Sparrowa! Druhý dobrodružství s bandou prašivejch psů rozjelo příběhovou linii, která mě jako celek kurevsky bavila. Krakem, starej Turner, perla a ta druhá loď. Prostě opravdovej nástupce prvního filmu.

Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2003)

"Já jednu znám. Ta má bejt moc rychlá. Černá perla." Co je mi po Perle, vždyť mám Golfa. Ale Jack, ten radši loď, a ja si jeho putování, okrádání a vše co s ním souvisí mimořádně užil. Hlavně jeho grimasy byli skvělé.

Veřejní nepřátelé (2009)

Škoda že to je tak zvláštně natočené. Potřebuju to vidět ještě alespoň jednou. Je to situováno do mě oblíbené doby a tak nechci, aby tohle dílo skončilo na průměrné laťce.

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Na čtvrtých pirátech už kromě Deppa není nic, co by stálo na původní trilogii. Depp je tedy hlavní tahák filmu a musím říct že ten to valí neskutečně dobře a hádám že těch pokračování tady bude ještě nespočet. K filmu jinak nemám moc co říct. Proste už to ztratilo kvalitu.

Jump street 21 (2012)

Klasická teenagerovská hovadina, která je obohacena o humor na úrovni. Počet nechutnych scén je tu roven nule. Vtip tu na prvním místě. Příběhové je to taky nášlapný.

Mortdecai: Grandiózní případ (2015)

Možná jsem hodnocení přece jen ještě přepískl. Ale bylo tam dost dobrejch a vtipnejch scén. Jenže těch trapných? Taky až až. No uvidím až se me to v palici ještě víc rozleží.

Velký Gatsby (2013)

Velký Gatsby je nejen velká kniha, ale i velký film plný parádních scén. Viděl jsem to dvakrát. Pokaždé s nadšením. Honba za láskou, příběh a nevěrou, jeden z hlavních rolí Spiderman. Prostě to má všechno! A co teprve ten pocit nostalgie, když se ve filmu objeví můj oblíbený sporťák z Mafie. Ps. Ten barák chci, a tu buchtu taky.

Kameňák 2 (2004)

Druhá tlačba na naše culící se buňky byla stejně trapná jako minule. Vtipy postrádaly humor. Babka s modrou vodou byla dost odporná na hlavní plot filmu. Takže za jednu.

Kameňák (2003)

Trik se zeleným pravítkem mě dokázal rozesmát tehdy,ale teď už ne. Ovšem i po těch letech si dokážu vzpomenout co za trapnosti se to tady vlastně odehrává. Ale všichni od srdce. Zasmáli jste se? Ano! Tak tomu dáme ty dvě hvězdy, ne?