Signál (2012)

Poměr vtipných scén ku délce filmu mi moc neseděl a místy mi přišlo, že děj zbytečně roztahují ačkoliv už nemají kam. Z hereckých výkonů mě potěšila trojice Hádek, Menzel, Roden. Další plus vidím v písni Signál díky které jsem se k filmu dostal. = slabší 3.

Temný rytíř povstal (2012)

Batman povstal a povstal moc hezky. Když srovnám s dvoujkou musím vztyčit praporek s nižším hodnocením. Z dvojice Joker nebo Bane stále vyhrává Joker, ale pokračování a zároveň konečný díl pokládám za velmi úspěšný a moc se mi líbil. PS. Bane si podle mě zasloužil trošku jiný konec :)

Catch .44 (2011)

Vyloženě neurazí, ale také zrovna nenadchne. Mě osobně nejvíce padl do oka Forest, který mě opravdu bavil moc. Naopak Bruce lehce kulhal a poměrně pěkné dívenky Dawn a Kara také nedostaly moc velký prostor. Za úvodní scénu v motorestu u cesty, letí palec vysoko vzhůru. Ve světě emotikon se mi na tváři totiž vytvořilo velké óó ( :-O ) a v mysli zaznělo tiché WHAT THE FUCK!?

Czech Made Man (2011)

Proč nemají obyvatelé ČR (mimo Prahu) rádi pražáky? Protože téměř každý pražák je lepší, než kdokoliv jiný. Film na mě v tomto duchu také působí, protože hlavní hrdina vypráví příběh stylem : řekni mi co si dokázal a já ti řeknu, že sem to samé dokázal líp, za větší prachy, rychlejc a ještě sem u toho zažil neuvěřitelnou historku, tak poslouchej, ty pako, a uč se! Přiběh se točí o penězích a o ničem jiném a po shlédnutí je už snad každému jasné. že kdo je nemá, nemůže se mít dnes dobře. I přesto jak moc smutné toto poselství je, musím Czech Made Manovi udělit jistý kredit za to, že konečně na poli českých "trháků" opět ukázal něco nového, alt zároveň je jasné, že mezi autorovými oblíbenci se najde i Guy Ritchie.

Drive (2011)

Drive patří k filmům, který dostane kredit za parádní kameru. Co se týče příběhu .... no, místy na to dupne, aby následující křižovatkou stihl projet alespoň na tu oranžovou, ale i přesto mě děj dokázal, nějakým zázračným způsobem zaujmout natolik, že jsem prostě musel koukat. Hlavní hrdina toho moc nenamluví, ale to možná neni na škodu. Koneckonců je to přece řidič a ten má řídit.

Fight For Your Right Revisited (2011)

Určitě nejzajímavější promo jaké jsem viděl. I přesto, že nejsem fanouškem Beastie Boys nebo tohoto žánru jako celku, video rozesměje mnoho tváří .... A těch známých tváří.

Green Lantern (2011)

Jestliže jsem dal Thorovi hvězdu jednu, Lucernička dostane dvě a to i přes fakt, že jsem v nejakčnější části filmu usnul a probudil se až na závěrečné keci.

Harry Potter a Relikvie smrti - část 2 (2011)

Znatelně lepší než část 1. Vyhrává pořád Tajemná komnata, jak ve filmovém tak knižním provedení, nicméně tato poslední část posledního dílu je jí velkým soupeřem a konečně jsem si Potterovský film užil téměř naplno. Dávám 5 hvězd, ale hlavně díky tomu, že ve srovnání s partem 1 je to o moc lepší, celkově za celou sérii má ale stále malé mínus.