2012 (2009)

Naprostý nářez s fantastickými efekty při jejichž zhlédnutí vám bude běhat mráz po celém těle a proto naprosto zsaloužených 4 a půl hvězdičky.Tohle mi ještě dlouho zůstane v paměti

Poslední skotský král (2006)

Řekl bych,že tohle je herecký koncert Foresta Whitakera,jeho ztvárnění Afrického diktátora Idiho Amina bylo dokonalé a po právu si za tuhle roli zasloužil oskara.

Salsa (1988)

Neskutečně žhavý tanec a chytlavá hudba

Žena za pultem (1977) (seriál)

Jenom proto že je to jedno z vrcholných seriálových děl komunismu se nemusí hned házet do odpadu naší kinematografie

Norbit (2007)

Už hodně dlouho sem se takhle u komedie nepobavil fakt bomba a naprosto poctivé 4 hvězdičky

Okno do ložnice (1987)

Steve Guttenberg je dobrý komediální herec(Policejní akademie,Číslo 5 žije) ale jakmile hraje trochu vážnější roly tak děs a hrůza.To se ukázalo v tomhle filmu který se mi jevil jako celkově dost slabý.Jasně nějaké napětí zvlášt ke konci filmu tu jistě bylo,ale jinak semi hrecké výkony jevily jako velmi toporné a chabé.Proto nechápu zdejší vysoké hodnocení.Promě slabé 2 hvězdičky a to jen díky tomu že jinak semi steve jeví jako velký sympaták.

Frajer Luke (1967)

Paul Newman byl frajer!Škoda žetu nominaci na oskara neproměnil

Pláž (2000)

Nejhezčí na tomhle filmu bylo to nádherné moře

Zásah do srdce (1998) (TV film)

Bohužel snímků o válce v bývalé Jugoslávii sem viděl poskrovnu, tenhle film je jeden zmála cosemi podařilo shlédnout a vůbec nelituju.Ikdyž se vlastně jedná o TV zpracování tak jeto velmi kvalitně natočený snímek s perfektní atmosférou.Těm kdo neznají nebo si chtějí připomenout jak krutá tahle válka byla vřele doporučuju ke shlédnutí!