Superman 3 (1983)

Tady se pokazilo cose dalo.Naprosto vůbec nenavazující na předchozí díly a promě osobně velké zklamání.To že to nedávám do odpadu je jen díky Christopherovi Reevemu!

Another Gay Movie (2006)

Jako místama to bylo až nechutné ale jindy sem uchcával smíchy.Opravdu šílená gay komedie

Pekelná kuchyně (2005) (pořad)

Pořád čekám nato až Ramseymu někdo vypálí jednu mezi oči...docela drsná reality...

Dětská hra (1988)

Na tohle se nedá zapomenout!!!

Severní Korea, jeden den života (2004)

Obyčejný člověk v severní korei nemá žádný cestovní doklad takže jediná možnost jak se dostat za hranice je prostě odtamtud zdrhnout přes pozuby ozbrojenou hranici a doufat že je potom nechytí čínani a nevrátí zpátky kimovi.

Česko hledá SuperStar (2004) (pořad)

Hodnotím pouze první řadu která byla skvělá..přinesla sem něco zcela nového neokoukaného cotu ještě nebylo.Ostatní řady čím mladší tím víc to stálo za hovno!

Kalifornie (1993)

Popravdě mě Duchovny pěkně sral svojí blbou naivní důvěřivostí ale brad zahrál toho magora fakt dobře!3 a půl hvězdičky!

Manituova bota (2001)

Dost sem se zasmál,úplně nejlepší je teplý indián.3 a půl hvězdičky!

Tina Turner (1993)

Především skvělé herecké výkony-Angella Bassett jako Tina Turner je naprosto fenomenální ovšem Laurence Fishburne není omoc horší.Prostě skvělý film!!!5 zasloužených hvězdiček!!!