Lví král 3: Hakuna Matata (2004)

Takunda má táta mi nějak nikdy moc neohromilo a to ani samotný Lví král. Ale jako pohádka to splnuje ty kritéria.

Aladin (2019) odpad!

Působí to na mě jak posraný Bollywoodský sračky, který přímo nenávidím. Sračka.

Aladin a král zlodějů (1996)

Ze všech kreslených og disneyovek mám aladina asi jednoho z nejoblíbenějších. Jasný dávám "jen tři" ale v dětství vím, že by mě to bavilo narozdíl od jíných nových pakárnických animáků.

Aladin - Jafarův návrat (1994)

Not bad. Vizuál nádhernej, vše barevný a super atmosféra. Příběh obyčejný. Chtel jsem prostě jen vypnout a sledovat. Vyplatilo se.

Thor: Láska jako hrom (2022)

Thor se vrací a měl se radši nevracet. Tenhle film nebo koncert Gunsn Roses nevím co ztoho to bylo teda mi přišel trošičku stupidní a takový o dost víc pro děti než obvykle.. Marvel teď zkouší "hororové" prvky.. (svítíci oči ve tmě bububu) Christian Bale naprosto směšný záporák - připomínal Voldyho z wishe s hlasem Glůma a Vajkyky se z něj asi snažil udělat Pýnyvajze nebo nvm. Nejvetší mínus filmu - FRACCI - PROČ? Ten závěrečný "fight" už jsem si chtěl urvat hlavu z toho cringe... otřesný. Ta věc s tou rakovinou a vše okolo - v tom digibordelu úplně irelevatní - nefungující. Marně pátram po plusech.

Hugo a jeho velký objev (2011)

Fantasmagorie asi to chtěl natočit Scorsese pro vnoučata jako dárek nebo nevim. Doufám, že už se k takovému žánru vracet nebude.