Dune World (2021) odpad!

Amatérský dno točené doma v garáži.

Rozchod! (2006)

Užvatlaná romantická "komedie".

The Gray Man (2022)

Problém Netflix filmů jako je např. Project Power, Bright, Project Adam atd. je ten, že vznikají v době, když už jsou všichni rozmazlení a roztěkaný a většina lidí nedokážou udržet pozornost. Už toho prostě vzniklo tolik, že je těžké přijít s něčím novým a zábavným. Vzniká pak nevýrazný akční film, který by ale třeba v takových devadesátkách zazářil. Je to velká škoda. Vidím v tom potenciál, akce v praze byla fajn, ale v téhle době je to prostě nevýrazný, lehce zapomenutelný akční film.

Noc hrůzy (1985) odpad!

Debilita jak Re-Animator 2. Nevtipný, nezáživný, nuda. Otravný sledovat.

Nezlomná vůle (2006) odpad!

Moji vůli to teda zlomilo. Kecy, nuda, paruky.

Nepřátelé (2017)

Nečekej akční nářez jen jednoho užvatlanýho apače a smutně tvářícího se Bale, kterej ty jeho kecy musí poslouchat. Pike se snaží dělat akci, ale nejde ji to, leč furt akorát řve.

Navždy a daleko (1992)

Jžš zase Nikol Kidman a Tom Cruise? Nebylo to tady už? Jedna za zpracování. Jinak romantika pro romantiky.

Navěky drakem (1988)

Moc nemusím tu partičku, která se motala okolo Chana v osmdesátkách (tím myslím Sammo Hung a další) akorát mi lezou na nervy, jak se snaží být vtipný.. ale Jackie naštěstí zachranuje, co může a později se na tu partičku naštestí vysral. Nedivím se.