Příšera (2004) (TV film)

Šílený céčko, ale nenudí.

Let jestřába (1992)

Ňákej jaryn s učesem na jágra si myslí, že to všechno zvládne, ale co nezvládá je hercovat. Mává tam tou svojí máničkou, pak se tam žbleptá u ohýnku a nakonci si to rozdá s nákym advokátem v sáčku. Fakt inženýr.

Larva (2005) (TV film) odpad!

Ten film musel někdo pochcat, jinak si tu kvalitu nemohu vysvětlit.

Sudden Terror: The Hijacking of School Bus #17 (1996) (TV film)

Nasranej azijat joinkne školní autobus a chystá se na nebezpečnou rychlost, ale bez kýnu rejfse, ale s nevýraznýma a levnýma policajtama. Není to uplnej brak, koukat se na to dá i když se vystřelí z pistole jen na konci a celej film se jen jede.

Bojiště Země: Sága roku 3000 (2000)

Na tento film o pralidech z budoucnosti, s dredama a Travoltou jsem se chystal už asi pár let, nakonec jsem se k tomuto kvídu dostal a musím říct, že kdyby to nebylo tak debilní, možná by to bylo i dobrý. Připomínalo mi to letmo zahlédlou v dětství seriál Hvězdnou bránu mixlou s Xenou, bojovnicí. Všichni se tváří strašně vážně, kameraman stojí kurzívu a příběh je legální sračka. Co stím teda? No aspon je znát, že se nikdo nesnažil žejo.

Napospas osudu (2014)

Kejdž je prostě ta pravá alpha, kterýho nezastaví nic. Ani letadlo, ani teroristi, ani on sám. Herecké výkony ostatních (kromě alphy Kejdže) se mi až tak nelíbili.. nevím jestli to bylo tím, že ti herci byli najati z lokálního supermarketu po cestě z hajzlu, když scénarista Pad.. něco sepsal scénář, nebo jestli to bylo tím, že to herci ani snad nebyli.. sám nevím. Příběh mi připomínal ne jeden příběh, který jsem kdysi, párkrát, viděl v nějakých levnejších TVbrandarof sekcích, což oto.. nemínim se tu rozepisovat o tom, jak jsem dobrej, že jsem to dokoukal. Cage prostě je a byl a zůstane frajerem, leč tupé mu plandá na čele. Je dobrej.

Rogue Hostage (2021)

Mokré oko (Tajrs Džipsn) zachraňuje hosty sámošky, do cesty se mu ale postaví lehcí teroristi, kteří vstali z postele s tím, že dneska tu loupežnickou činnost zahrají na ultra easy. Ukáže se i dnes již vyschlá kůže Malkovich, dredy s pistolí, kapka slzy u oka Tajrese. Na konci jak to tam hořelo.. fíha.. ty rošty jak hořeli. Sem se bál, že se objeví Smetana a vyfotí se utoho jakej to byl plamen.

Magnetické tornádo (2011) (TV film) odpad!

Šíleně napínavá 80minutová uřvanost do telefonu.

Navzdory smrti (2021)

Originální lesní naháněčka. Bomba, tleskám.. každopádně neurazí.