Chňapáci (2012) odpad!

Začínám být na tyhle britský hororový komedie pomalu, ale rychle alergickej.

Iron Sky (2012) odpad!

Průser, záser - Asylum hadr.

Jack Ryan: V utajení (2014) odpad!

V unudění možná tak. Film má hodinu a 45 min a mě se zdál táhlej už v prvních pěti minutách.

Flynn Carsen 2: Návrat do dolů krále Šalamouna (2006) (TV film)

Flynna Carsena mám rád, protože mě teď přepadla nějaká dobrodružná nálada, od tý doby co dohrávám Uncharted sérii, tak mám chuť na takovýhle filmy.. tohle začátek vypadal nadějně, akcička atd..jenže pak to sláblo a spíš než, že by se něco dělo, tak se spíš nic nedělo.. není to hrozný, ale dobrý jak jednička to taky neni.. Stejně se těším na trojku a pak šupky dupky na Jacka Huntera :-))

Univerzální voják: Zpět v akci (1999)

Musel jsem dohnat po hodně dlouhý době tohohle ducha minulosti a dohnat ostatní díly Universal soldier (pro mě povinnost!) určitě bych neřikal, že to stejně dobrý jako jednička, nebo snad hodne hrozný.. kolísá to něco mezi a mezi půlky to teda neni.. Svižnej ačknák to tedy je, hodně akce, JCVD vs. Jai White, kopance lítaj vzduchem.. jen to kazí trochu stupidní scénář a levná atmosféra.. jinak se to dá shlédnout určitě lepší, než ty novodobý shity (rádoby akce a přitom nudná barevna břečka na efekt) Nasrat! Tohle si šedou nezaslouží..opět!

Karate polda (1991) odpad!

V hlavních rolích; elektrikář zavolanej aby si tu vůbec někdo toho hrdinu zahrál, laxní pornoherečka, známý režiséra..natočeno v něco jako amerických Milovicích, příběh rutinní hovno. Díky za požitek, jenž stejnej bych zažil ve veřejný tojtojce na votvíráku, jedeme dál..

Přepadení v džungli (1989) odpad!

Prior a jeho filmy..achjo. Umí i něco jinýho než sračky v lese? Zřejmě si rád vytírá prdel šiškama a jehličnanem. Takovej feeling mám pak i já, když čumim na ty jeho zálesácký hovna.