Nikdo nepřežije (2012)

Ja myslel že to bude něco o upirech podle obalu a ono hovno. Nakej lovec co loví a zabíjí. Ze začátku to nabere dobrý grady pak už jenom obyčejná prachsprosta vyvrazdovacka.

Nikdo nevyvázne živý (2021)

Jediný co bylo asi "děsivý" byl ten nechutnej konec. U mě ale platí pravidlo nechutné se rozhodně nerovná strašídelné či dokonce horor, to už jsme si mohli objasnit u Saw. Takže shit s nechutným koncem.

Nikdy neprohrát (1978) odpad!

Co to je za úděsnou nadhodnocenou vidláckou shitku? Dallas 2? Film se táhne jak smrad z bot, nic se tam neděje, stopáž dlouhá jak kretén,kecy ňáký starý báby, Eastwood venči vopici pak ještě boxuje a balí pizdu...fakt zábava. Už dvojka byla utrpení s timhle se srát nebudu a napařim tomu co tomu patří. Strašná bída, která nenese žádnej žánr.

Nikdys nebyl (2017)

Jednu za Phoenixe dám, ale jinak to šlo mimo mě. Musel sem na to koukat na dvakrát a vůbec se mi k tomu nechtělo vracet. Film co se akorát táhne, toť ta zápletka.

Nikdy to nevzdávej (2008)

Dobrej příběh, skvělý fighty za doprovodu parádní hudby.

Nikomu nevěř (2008) odpad!

Listy, mrtvoly, čeroký Filips. Co mi tohle mělo dát - nevím. Parta indiánu šla sbírat do lesa kaštany a rozhodli se natočit žedko.

Ninja (2009)

Adkins to střídá někdy hraje ve sračce, pak zas v nějakým dobrým filmu. Tady sice bojuje, za to taky ta hvězda, jinak je to hloupoučkej film s retardovaným příběhem.