Noční hra (2018) odpad!

Co na tyhle předražený, smysl nedavajici šlichtě bylo jako vtipnyho? Tomuhle bych se nezasmal ani kdybych si z okapu udělal bong a celej ho vysal.

Noční jízda (2013) odpad!

Nadhodnocená, užbleptaná, kvašená sračka s Hárdym, co dřepí v autě a mele hovna.

Noční jízda (2011)

Nečekal jsem, co se z toho vyklube (aspoň že tak). Nakonec ucházející thriller, který moc nenadchne.

Noční let (2005)

Celkem přehnanost a další parádně promyšlený thriller Wesa Cravana. Cillian Murphy je zrozen pro role psychopatů.

Noční lovec (2018)

Plytkej thriller s modýlkem Cavillem, nesympatickou rejdou a velice zábavným Kingsleym, kterej vždycky hraje v těch největším skvostech jako je tento. Tady lze pochválit jen kameru a týpek z Rampage se sice snažil, ale v týhle bídě těžko uspět.

Noční lovec (1996)

Dragon tentokrát lovcem upíru. Upíří klan byl super, ten se mi na filmu líbil nejvíc, stejně nejlepší upír byla Marie Ford. Akce bylo taky celkem dost, máme tu spoustu soubojů a přestřelek, ale ta kamera? Strašný! Jakmile došlo na rvačku, kameraman asi z toho dostával nějaký záchvaty. No doufám, že po tom co předvedl mu do ruky už kameru nikdo nedal, protože tím posral celej film. Idiot

Noční můra v Elm Street (2010)

Freddyho backstory, leč pozměněná, tak byla jediný, co mě na tomhle tyjátru bavilo. Začatek okey twist, ale není to ono, nudí to a nebaví. Jumpscary byly k smíchu a na tu jinou Freddyho držku sem si prostě nemohl zvyknout..vypadal jak kdyby Voldemort prcal s žraločím mužem a vznikl by tenhle pokemon.

Noční můra v Elm Street (1984)

Mě tenhle horor zase tak něčím neoslnil ano je to klasika ale celý se mi to zdálo takový zvláštní obzvlášt ten konec. Ale nebudu psát jen to špatné a prostě napíšu že je to dobrý horor s mladým Johnny Deppem. Kdybych to viděl malý mohl bych se posrat strachy bohužel tohle mě nepotkalo.

Noční můra v Elm Street 2: Freddyho pomsta (1985)

Docela kravina chtěl jsem dát tři s odřenýma ušima ale to prostě nejde. Po tom co jsem prvnímu dal tři hvězdy nemohu dát stejné hodnocené když je očividně vidět že je to nehorázná prkotina..(Spoiler: tentokrát Freddyho přemuže láska? Pfff tak stím se jděte zahrabat tohle je jen v pohádkách.) :-D