Kniha džunglí (2016)

Už len kvôli tým všetkým animovaným zvieratníkom sa to oplatí sledovať. Sú všade!!

Fantastická zvířata a kde je najít (2016)

Romantická vsuvka príjemne prekvapila, hrabáč drží vlajku sympatií, mukloš mu s vtipom pekne sekunduje, zvyšok hereckého obsadenie má tiež moje sympatie . SPOKOJNOSŤ. Len škoda, že magický svet nedostal viac priestoru.

Doktor Strange (2016)

To, že to bude vizuálna parádička som čakal. To, že to herci dobre zahrajú tiež. Ale čakal som, že to bude prestrelené, čo sa humoru a príbehu týka. Teraz môžem napísať: Marvelovka nad moje očakávanie. Stále premýšľam, či nedať 5ku.

Dítě Bridget Jonesové (2016)

Vtipné a zábavné. Táto Bridget je snáď pre každého. Pozrieť si ju rozhodne nie je výstrel vedľa.

Buchty a klobásy (2016)

Žiadna sláva. Jednorázová zábava, kde v prvej polovici je pekná nádielka super nápadov. Druhá polovica však skĺzava k vtipom z jedného súdka. Hrdinovia išli mimo mňa. Bolo mi jedno, čo sa s nimi stane. Na konci sa potom moc tlačilo na pílu a často to išlo mimo mísu. Aj keď jednu vec som nečakal, to prekvapilo.

Warcraft: První střet (2016)

Po druhom vzhliadnutí pridávam jednu hviezdu. Na prvýkrát moje hodnotenie dosť ovplyvnili očakávania, ale pri druhom som sa bavil ďaleko viac. Nehovoriac o tom, že v pôvodnom znení to pôsobilo ďaleko lepšie. Pekný fantasy svet, zaujímavé postavy i úchvatné scény.

Captain America: Občanská válka (2016)

Veľmi dobrá komixovka. Vtipné- nápadité- malinko poučné a žiadne klišé z ktorého by jednému prišlo vyslovene zle. =) Čiže fajne.

Blbec k večeři (1998)

Blbec je zaručená pohroma pre hostiteľa, drsná zábava pre pozorovateľa.