Kult hákového kříže (1998)

Rasismus má v něčem pravdu a v něčem ne. Rozhodně nelze házet všechny negry nebo cigány do jednoho pytle, ale naopak jsem souhlasil s každým slovem o protekci barevnejch. Český úřady, televize apod. totiž záměrně protěžují cigány, aby je náhodou neusvědčili z diskriminace a rasismu. Tenhle film fakt pěkně ukazuje obě stránky věci a já souhlasím tak nějak se vším. "Být černej je teď v módě."

Big Lebowski (1998)

Nelíbí se mi tvý jméno, nelíbí se mi tvůj xicht, nelíbí se mi tvý chování, nelíbíš se mi ty! Ale tenhle film se mi fakt líbí!

Telefonní budka (2002)

Člověk se za těch 72 minut čistýho času ani nestačí nudit - a to je to oč tu běží. Dobře promyšlený thriller s jednoduchou zápletkou i morálním ponaučením, na který se rozhodně stojí za to podívat.

Avatar (2009)

Pokud pominu ty kvanta logických chyb tak to bylo celkem dobrý, i když ... je kolem toho docela přehnanej humbuk. Přece jenom nevím, proč je tenhle film tak vysoko. Viděl jsem hodně lepších filmů, ale taky hodně horších. Tenhle film je takový genius průměrnosti. Příběh je absolutně předvídatelný, ve filmu je mnoho naprosto nudnejch okamžiků, ale perfektní zpracování, přestože každýmu člověkovi, kterej měl kdy ve škole fyziku se musí kroutit mozek a možná i palce u nohy na létající hory na planetě, kde je gravitace, na to, jak musí mít všichni masku, ale žádné detoxikační - nebo jak se to jmenuje - komory tady nejsou, prostě otevřou dveře a jde se. A propojování copu se zvířetem je klišé všech klišé nejklišovatější! A kdyby náhodou někdo věděl něco o tom jejich jazyku, napište mi pls na profil, protože mě docela zaujal. Na závěr musím říct: Nevím co tu všichni říkají o nějaké "originálnosti". Podle mě jenom Cameron vybral ostatní filmy, zejména Pána prstenů, protřepal, přimíchal Matrix, trochu LOSTu a možná ještě něčeho a vrací se mu se vším všudy. Vážně je kolem toho moc velkej humbuk. Edit: Už vím, co mi to připomínalo nejvíc: Náhradníky. Byli tady dřív a tak na mě taky víc zapůsobili atd.

Ohněm, vodou a trubkami (1967)

Stejní herci jako v Mrazíkovi, stejný kostýmy jako v Mrazíkovi. Děj nic moc. Dabing kritickej.

Poslední zůstává (1996)

Westerny ani gangsterky nikdy nebyly můj žánr, a tak kdyby v tom nehrál Willis, tak o tuhle gangsterku ve westernovém prostředí ani nezavadil. Abych to shrnul: Problémy dvou gangů musí vyřešit až příchozí Willis aneb jak Willis postřílí sto lidí a sám je přitom zasažen jen jednou... Ale na druhou stranu jsem se docela solidně bavil a aspoň ty dvě hvězdy si to zaslouží.

Frasier (1993) (seriál) odpad!

Totálně odpadní sitcom, kterej není vůbec vtipnej.