Požírač kostí (2007) (TV film) odpad!

ooo Bruci, do čeho jsi se to nechal naverbovat. Na tomhle filmu je snad všechno tragické. Efekty, herecké výkony, příbě a závěr filmu to jen podtrhuje.

Iron Man (2007)

Hezky zpracovaný komix

Terminator Salvation (2009)

Pro mě absolutní zklamání. Vizuální stránka sice dobrá, ale bylo to tak naivní a hloupé, že nemůžu dát víc než 2*

Transformers: Pomsta poražených (2009)

Na první díl tenhle nemá ani náhodou. Bay se snažil navodit občas vtipné chvilky, které ovšem připomínaly až paroie a myslím, že tento film, by se bez nich určitě obešel a nebýt těchle až trapných monentů, film by měl daleko vyšší úroveň, ale i tak dávám 4* protože vizuální stránka byla prostě geniální. Díky ti Machael

Stáhni mě do pekla (2009)

Všichni hodnotitelé se tu asi docela zbláznili. To byla tragédie a utrpení. Spíš jsme se u toho v kině smáli, než abychom se báli. Neustálé lekání stařenkou nebo jejím kapesníkem, které se opakovalo dokola přes celý film mě teda ani náhodou nemůže uspokojit. Do dobrého hororu to mělo teda šíleně daleko. Ani žádná pořádná hororová atmosféra, prostě z mého pohledu propadák jako blázen.

Zack a Miri točí porno (2008)

Hodně těžký průměr. Do té doby než se Zack vyspí s Miri to jde, ale pak je to jen užvatlané nic bez nápadu a humoru.

Liga spravedlivých: Nová hranice (2008) odpad!

Jedno z vůbec nejhorších komixových zpracování, co jsem kdy viděl. Pokud nejste komixoví fanoušci, tak se tomuto dílku velkým obloukem vyhněte a pokud fanoušky jste, tak zauvažujte jestli nemáte něco lepšího, než 71 minut čučet na tohle bezduché dílko. Fakt to za to nestojí

Sedm životů (2008)

Ať si tu plácá kdo chce, co chce, tam se mi to líbilo.