Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (2 017)

plakát

Rychle a zběsile 9 (2021) 

Tak má Naftův multikulti klubík lobotomizovaných autokokotin další zářez na turbodmychadle a je to opět mokrý sen pro každého, kdo má v rodině nějakého toho nesnesitelného vypatlaného pičuse, kterému je třeba dát druhou, třetí, čtvrtou, ba i pátou šanci. A pokud se nezlepší ani takto přešancován, nezbývá než jej se slzami v očích obejmout, poplácat se otylou rukou po krajině srdeční a s upřeným mongoloidním výrazem mu do xichtu pomalu vyslabikovat slovo „FA-MI-LY“. To je totiž tutovka, hloupý zmrd jde ihned do sebe, ke všem se tulí, ňuňá s kýčovitými dětičkami a je z něj jako čvachtnutím kouzelného neuronového projímadla doživotní správňák a pyjonýr. A co se, znovu krutě promyšleného, intelektuálně vyzývavého a zapeklitě komplikovaného, děje s hlubokým filosofickým přesahem týká, je to nachlup takto: (Za neustálého doprovodu čokorecitátorů v pozadí) Hn-hn-hn-hn-hnnnn - spektakulární a fyzikálně obskurní výroba autovraků 1, hn-hn-hn-hn-hnnnn - trauma z dětství a trapný padouch 1 se zjevnou šancí, hn-hn-hn-hn-hnnnn - porce kýčovitých rodinných hovnot 1, hn-hn-hn-hn-hnnnn - spektakulární a fyzikálně obskurní výroba autovraků 2, hn-hn-hn-hn-hnnnn - trapný padouch 2 zjevně bez šance, hn-hn-hn-hn-hnnnn - porce kýčovitých rodinných hovnot 2, hn-hn-hn-hn-hnnnn - Nafta v úzkých, porce kýčovitých rodinných hovnot 3, hn-hn-hn-hn-hnnnn - „Co bych si tak ještě zařídil? Tak třeba Corvetoplán, tak šup s ním na orbitu!!!“, hn-hn-hn-hn-hnnnn - spektakulární a fyzikálně obskurní výroba autovraků 3, Nafta z úzkých venku, Bezpečné dosednutí Corvetoplánu na Bajkonur, Padouch 1 patřičně napraven, Padouch 2 spravedlivě zabit ve stíhačce kolem letícím kamiónem!, hn-hn-hn-hn-hnnnn - porce kýčovitých rodinných hovnot 4, eticko - filosofické zamyšlení nad sociologickým významem rodiny v Portoriku, objímající se velká šťastná multikulti rodina a repík, dusající do závěrečných titulků. No, po něčem takovém prostě zůstane v očích výraz deflorovaného frontálního laloku deseticentimetrovou jehlou, audiovizuální nauzea a totálně nasraný Theronovic Karlík, mlátící hlavou o kapotu, že při hlavní roli v předchozí, jakž takž snesitelné části, patrně podepsal dopředu i smlouvu na tento ubohý, trapný, dementizující a kariérně i lidsky degradující štěk. No již se velmi netěším na Rychle, ty debile 10 s očekávaným podnázvem Tokijská pizda.

plakát

Gaia (2021) 

Búrská mrdna na houbách aneb Smaženice z jihoafrických lysohlávek je poměrně atmosférický a krásně nasnímaný ekoteroristicko mykologický průvodce kapskými halucinogeny, propůjčující zcela nový význam výrazu „zhoubovatět“, a mnohem lépe vstřebatelný s kapkou psilocybinu v oběhu, protože jinak jí budete furt čumět na kozy a vystydnou vám halušky. Tedy aspoň do doby, dokud pipinka od těch prvobytně pospolných Piláta s Ušákem nechytne ty mykózy a nezačne kompostovatět. Poté na ní již budou mlsně čumět jen milovníci hlívy ústřičné a ostatní se mohou konečně soustředit na vyfetovaný děj. Akorát to pak hned skončí, a to prvo- i druhoplánově debilním antikonzumeristickým manifestem, u kterého by se Gréta dozajista lačně ukojila makrelou, chcíplou v ropné sqrně.

plakát

Bartkowiak (2021) 

Nasraně jedné učebnicově plytký osmdesátkový brak, něco jako Bony a clit s nějakým ještě slizčím a přiteplenějším Fndámem, se všemi těmi mongoloidně názornými jednoduchostmi, prvoplánovými klišé, černobílými kašpary i s předpisově kýčovitou mrdačkou za zvuků plísně „Make fuck on door“ od skupiny Franciszek goes to second hole, pyjonyrizující a mentálně i charakterně přeceňující všechny ty vymaštěné ovarové krky a vybouchaný animální dobytek z Mentally Malformed Aggressors. Na straně druhé dobře natočená, jednoduchá a vinně potěšující retrozábava, zejména pro nezhýčkané pamětníky.

Poslední hodnocení (2 769)

Rychle a zběsile 9 (2021)

01.08.2021

Gaia (2021)

31.07.2021

Bartkowiak (2021)

29.07.2021

Království zombie (2019) (TV seriál)

27.07.2021

Království zombie: Ashin ze severu (2021)

27.07.2021

Jolt (2021)

25.07.2021

Výbušnej koktejl (2021)

25.07.2021

Krvavě rudé nebe (2021)

24.07.2021

Animales Humanos (2021)

22.07.2021

Reklama

Poslední deníček (81)

Zmrd Onlajn - Kreativní marketingový návrh pro vchody do očkovacích center

© Předchozí fašistická dicktatura, co taky dělala pokusy na lidech.

Reklama

Reklama