Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Horor
  • Krimi

Poslední recenze (2 010)

plakát

Animales Humanos (2021) 

Tento film dozajista rozdělí zejména divačky na tři nesmiřitelné tábory. Fanatické sběračky hoven a infantilní šišlalky na potenciální večeře a uštěkané olizovače vlastních prdelí (vesměs krutě nemrdané), laktačně psychotické matky z E-mimina a infantilní šišlalky na uřvané a řádně rozmazlované škaredě vyrýhované zygoty (vesměs mrdané špatně nějakým slizkým upjatým debilem z pojišťovny) a ty, co mají v zevním genitálu jak fakany, tak čokly (tady to bývá asi nejméně tragikomické). Doufám, že se holky nakonec potkají někde v bahně. Každopádně Mexičani už zjevně psy až tolik nežerou a děti mají většinou na píchání či na orgány, tudíž jsme zde svědky veskrze zábavného, mile brutálního, poměrně nestranného a spravedlivě vyváženého souboje párečku ekoteroristických psošuků a katalogově šosácké rodinky z předměstí o to, je-li emocionálně snesitelnější a lidštější mít doma rozmazleného vlčáka či rozmazleného paznehta. Pokud se na to chcete nerušeně podívat ze záznamu, aniž byste znali výsledek, ztlumte si teď oči. Skončilo to roztomilou plichtou a velkou mísou štěkanátků.

plakát

Očista navždy (2021) 

Očistit Spojené sráče od všech zkurvených přistěhovalců není zas až tak špatný nápad, ovšem ti Indiáni by to už dneska kvantitativně nezvládli. Každopádně po výživném prvním dílu a čtyřech nudných, sterilních a přitroublých pokračováních se do pětice všeho nenávistného opět urodilo a čistí se zase jakž takž s grácií, svižně, dramaticky, zábavně a vcelku hlavopatoidně, byť kapku klišovitě a tendenčně. A tak tu máme předsudečně rasistického texaského rančera, co se nakonec bezhlavě zamiluje do altruistických Mexičanů, bandu exemplárně vypatlaných Okamurů, Vandasů a dalších neonacistů, kteří, jak jinak než zaslouženě, dostanou sežrat jejich vlastní rasistcínu, obří pravicovou konspiraci á la zlá Trumpeta i socialistickou hispánskou lůzu, které chyběla už jen Aurora. A když se všichni vzájemně zkoxují, morálním vítězem je mlčenlivě moudrý náčelník Povislá tortilla, jenž je nad všechny ty bílé, černé i hnědé huby vysoce povznesen. Neomarxistická manipulace tu však tentokrát zdaleka nepřevládala nad xenofobii, homofobií, strachem z tranzistorů i nebinárních pacientů, tudíž poctivé 3,5001245, protože jsem 103 minut skoro vůbec nezlobil.

plakát

Cid (2020) (TV seriál) 

Cidovy city by byly dozajista raněny, vědět, že ho po Čárltnovi již podruhé ztvárnil nesympatický slizák a herec nevalných qalit. Jenže Cid už skoro tisíc let nic necítí, tudíž, jak by asi sám s bohorovným klidem prohlásil, „Joder!“ (pozn. překladatele: „Jebat!“). Tenhle Cid už není až tak proCIDěně svatý panic a pyjonýr jako jeho předchůdce, neváhá zasunout meč do jakékoliv pochvy, co se mu objeví v blízkosti pasu, a po druhé řadě se ještě pro samé prcání a zmítání se uprostřed bratrovražedných válek iberských degenerátů ani nedostal k vyCIDění jihu Španělska od islamistického moru. Takže, ač trochu telenovela, trochu fantasy a financující bolševický kokotporát udělal z jednoho krále sveřepého sodomitu a z jiného devianta, co se oženil s tranzistorem a mocinky se mu to líbí, Ciďáka překvapivě nehraje nějaký senegalský kabanos, postrádá to dávivý patos obvyklých anglosaských projímadel, jakž takž se to drží známých historických fucktů, je to na televizní poměry solidně výpravné, jakož i hlavopatoidně napsané, dobře zdramatizované, a utíká to rychleji než středověký řiťopich před inkvizicí. Být to trochu syrovější, temnější, špinavější a proeRkovanější, šel bych i do plných.

Poslední hodnocení (2 761)

Animales Humanos (2021)

22.07.2021

Očista navždy (2021)

20.07.2021

Cid (2020) (TV seriál)

18.07.2021

Nikdy nezestárnou (2018)

15.07.2021

Besa (2018) (TV seriál)

13.07.2021

Black Widow (2021)

odpad! 11.07.2021

Major Grom: Morový doktor (2021)

10.07.2021

Zabijákova žena & bodyguard (2021)

08.07.2021

To je demokracie (2021) (TV seriál)

odpad! 06.07.2021

Reklama

Poslední deníček (80)

Zmrd Onlajn - Nová tvář v kampani Moravskoslizkého kraje za opíchání všech pandementů

!!!

Reklama

Reklama