Tucker & Dale vs. Zlo (2010)

Niekto to tu už písal a myslím že veľmi trefne - kanadský Smoljak a Svěrák. Ja som sa bavil od začiatku do konca, proste pecka.

Černé Vánoce (1974)

Jedno veľké sklamanie. Logické chyby a hlavne nelogické správanie postáv spôsobilo že som na konci dúfal že ich hlúposť neostane nepotrestaná. Nulový gore ale doslova ani ťuk. Žiadne napätie, žiadna atmosféra, hlúpe dialógy, nesympatické postavy (kvôli svojmu priblblému správaniu). Nezáživná nuda.

Ledová smrt (2006)

Skvelý horor, trošku ohraný scenár, ale to mi nejak nevadilo. Audiovizuálne skutočne premakané, dobrá atmosféra, skvelá kamera a hudba a mňa to severské prostredie proste berie. Pár chybičiek sa samozrejme dá nájsť ale celkový dojem z filmu je skvelý a ja som si to parádne užil. Zaslúžené 4 hviezdy.

Undocumented (2010)

Dobrý nápad ale len priemerne natočený s priemerými hereckými výkonmi. S postavami som veľmi nesúcitil, nikomu som obzvlášť nefandil, záporňákov som nemal rád ale že by som ich vyslovene nenávidel sa povedať nedá. Spočiatku ma to chytilo ale postupne to strácalo na obrátkach a prišiel stereotyp a mierna nuda. Proste priemer na jedno pozretie počas nudného večera. 50%

Noc drůbežích mrtvol (2006) odpad!

Tak príšernú kravinu som už dávno nevidel. Nechutný, úchylný a trápny genitálny a záchodový "humor", proste trápnosť najväčšieho kalibru, samoúčelná nahota, príšerný dej, vtipy ktoré su viac než trápne a prehnený takisto samoúčelný gore, rozmýšľal som za čo by som dal aspon jednu hviezdu ale toto je čistý odpad, ktorý patrí do záchoda odkiaľ vyšiel.

Baby Blues (2008)

Konečne som narazil na slušný horor. Záver mohol byť lepší ale to je asi jediná výtka ktorú mám, inak som si to užil. Ani na chvílu som sa nenudil, skvelá atmosféra a napriek tomu že filmy s detskými hercami v hlavnej roli nemusím, tentokrát to bolo presne naopak a detské herecké výkony aj sympatický hlavný hrdina trafili klinec po hlavičke. Matka takisto brilantný výkon. Prostredie, atmosféra, skvelá kamera, gore a krásne jednoduchý príbeh o matke ktorej "ruplo v kouli". Vrele odporúčam.

Would You Rather (2012)

Po prečítaní komentárov som teda čakal rozhodne viac. Nulový dej, proste hodina a pol úchylnej krvavej hry. Žiadna back story takže nulové sympatie ku komukoľvek. Od začiatku som fandil záporákovi a dúfal že ostatný pomrú v nejakých hrozných mukách. Dve hviezdičky za kameru a Sashu Grey inak odpad, hlavná hrdinka vyslovene nesympatická ako aj všetci ostatný kladní hrdinovia. Ako sa to vôbec dá porovnávať zo Saw to nechápem, žiadne emócie, žiaden strach proste som hodinu a pol čumel ako sa parta idiotov nechá zabiť v stupídnej hre.

Rosencrantz a Guildenstern jsou nemrtvi (2009)

Nerozumiem tým hodnoteniam, nie som Shakespeareovský fanúšik a možno preto som sa nudil od začiatku do konca. Určite to nie je horror a už vôbec nie komédia. Skôr trapná rozprávka, nudná a nezáživná. Jediné plus bol herecký výkon Horácia, ktorý má u mňa hviezdičku. Inak prepadák a ešte raz kýbel nudy oblečenej do stredovekého kostýmu s bielym púdrom.

The Collector (2009)

Atmosféra by sa dala krájať, gore nadupaný až po strop. Viacerý vyčítajú logiku ale "kto chce psa biť, palicu si nájde". Ja som sa ani na chvíľu nenudil a dohadovať sa či by sa to mohlo stať v skutočnosti a prečo a ako a kedy to stihol.. je podľa mňa u akéhokoľvek hororu úplne neymyselné. Ja som si to užil a u mňa silné 4 hviezdy.

Nedotknutelní (2011)

Skvelý film. Nech si v niekto hľadá skryté sociálne a iné významy a neviem čo všetko, ja som sa bavil od začiatku do konca. Príjmené spestrenie a oddych od hollywoodských kvázi "filmov".