Absurdistán (2006)

Musim trošku upravit hodnocení, jelikož se na film občas rád koukám znovu. Humor to je sice dementní, ale tak je to cílené a působí to na mě tak nějak oddechově, člověk u toho vypne a v klidu usne.) 60%

Adam (2009)

Vcelku průměrný romantický film. Opět skvělá Rose Byrne to sama utáhnout nemůže. Nelíbil se mi představitel Adama vůbec. Buďto byla chyba v herci a nebo byla postava napsaná špatně. 55%

Agora (2009)

Celkem i překvapení, čekal jsem něco povrchnějšího. Ze začátku mě to možná trochu nudilo, ale časem si mě film začal získávat tim jak donutí diváka přemýšlet o všech těch vírách a vyznáních. Další věcí je filozofie, je zajímavé jak byl někdo ochotný zemřít pro něco co ví dnes každý a stále je to minimum. I tenhle film mě utvrdil v tom, že nejdůležitější je víra v same sebe a všechno to dělění a ideologie je jen cesta do pekel". 70%

Americký cyborg (1993)

Tohle byl můj dětský film strašák. Jako desetiletý jsem ho viděl nekolikrát a z tý hudby spolu s pronasledovaním "tím zlým" mi mrazilo. Takže hodnotím hlavně z nostalgie, dneska nevím jestli bych to vůbec dokoukal.

Americký zločin (2007)

Příběh podle skutečné události, celkem dobře zpracovaný. Gertrudu jsem měl teda nutkání většinu filmu nakopat, nevim jak to bylo vše ve skutečnosti, ale tohle se neodpouští v žádném případě. Zajímavě nastíněné jak děti dělají co je jim dovoleno a ani si vlastně neuvědomují zda je to špatně. V připadě chlapce bych nevolil vězení, ale spíš nějaký výchovný program. 80%

Ant-Man (2015)

Nejsem moc fanda Marvelu a komixů, ale tohle mě bavilo. Je to super zfilmované, navíc Ant-Mana hraje sympaták. Film nepostrádá ani vtip, je udělaný tak, že je ideální ho vidět s potomkem. Za mě 70%.

Astronaut (2006)

Film o splnění si dětského a celoživotního snu. O tom, když si jde člověk tvrdě za svým bez ohledu na cokoliv. Neotřelý nápad ,ale zpracovní nijak zvláštní. Neurazí ani nenadchne. 65%

Avatar (2009)

Tenhle snímek jsem viděl na začátku roku a jeho příběh mě okouzlil. Myslel jsem si, že půjde o můj nenápadný oblíbený film a pak mě trošku překvapil ten humburk kolem toho.Pak má člověk samozdřejmě nejvyšší očekávání a bývá někdy zklamán. Já od filmu nic moc nečekal a velmi se mi líbil. 90%

Až do smrti (2007)

Celkem slušný film s Van damem ,nejde tu jen o tupé akční béčko. Líbila se mi i hudba v podobném stylu jako max payne. 70%

Babel (2006)

Velmi zajímavé propojení několika lidských životů. O tom, že jakékoliv vaše rozhodnutí, váš čin, ovlivňuje nejen život lidí kolem vás, ale i životy blízkých lidí kolem vás. Všechny příběhy mi přišly celkem zajímavé a u žádného jsem se nenudil, jako hlavní příběh mi přišel asi ten Japonský. 80%