• Romantický

Avatar (2009)

Úžasný film plný vecí, ktoré ma vždy zasiahnu hlboko do srdca, ale tentokrát ma len škrabli.

Posel (2009)

Ben Foster je v tomto filme úžasný! Spolu s ním som preciťovala naozaj všetko, ešte aj sucho v jeho očiach. Celým filmom sa nesie "skvelá" pochmúrna atmosféra. Aj vo chvíľach, keď sa zabávali, som mala na perách smutný úsmev. A pri záverečnej scéne ma teda fakt poriadne mrazilo.

Austrálie (2008)

Už dávno som sa tak nesklamala vo filme, na ktorý som sa tešila :-(

District 9 (2009)

Naozaj silný zážitok! Mne osobne ho trochu pokazila tá kopa akčných scén v poslednej tretine.

Útěk z vězení (2005) (seriál)

Tento seriál jednoducho milujem. Rozmýšľanie Michaela ma nikdy neprestane baviť, hlavne preto, že väčšinou vôbec netuším, na čo myslí. Prvá séria pre mňa jasných 5 hviezdičiek.

Smrtonosná zbraň (1987)

Prežil už niekto stretnutie s Tebou? - Teba som ešte nezabil... Mel Gibson je proste super. Herec, či režisér - verím mu všetko.

P.S. Miluji Tě (2007)

Úsmev na perách a slzy v očiach som mala počas celého filmu.

Umučení Krista (2004)

Brutalita... niekto si pomyslí, že jej tam bolo priveľa. Ale ja si myslím, že niekto konečne ukázal, čo v skutočnosti znamenalo niesť si svoj kríž... a v tej dobe bolo takých krížov veľa... a keďže ľudia potrebujú nádej a v niečo veriť, jeden z mnohých osudov sa stal legendou...

Statečné srdce (1995)

Tento film proste milujem! Skvelé herecké výkony (Gibson je tu úžasný), nádherná hudba, výprava... atď., klady by som mohla menovať do nekonečna... Hlavné pre mňa je, že Wallace sa mi dostane pod kožu a prežívam jeho utrpenie spolu s ním. Jeho výkrik sloboda ma vždy rozplače a Brucovo rozhodnutie na konci ma už úplne citovo odrovná:-)

Rain Man (1988)

Keď prší, tak von nechodíme :-)