Promlčeno (2022)

Nebylo to úplně špatné, ale dobré taky ne. Minulost postav nebyla vykreslena, takže mi bylo jedno, co se s nimi bude dít. Kdybychom se alespoň s jednou z postav ocitli na chvíli v jejím dětství, tak by snad osudy její rodiny mohly vyvolávat nějaké emoce. Ale takhle mě nechávaly chladným. Zároveň mi vadil všudypřítomný product placement. To se to nedá udělat tak, aby to nebylo tolik do očí bijící? Prostě to celé bylo bohužel nic moc, ale na druhou stranu česká produkce dokáže určit vyplodit i horší věci.

Lví král (2019)

Nevěřte hejterům. Film je super. Je to moderní remake a taky to podle toho vypadá. Pokud od toho někdo čeká něco víc (nevím co), tak by na remake vůbec chodit neměl. Ten film má všechno. Celý kinosál včetně dětí a dospělých byl nadšený. Grafika je neuvěřitelná. Příběh je pořád skvělý, dabing taky (viděl jsem v AJ). Není pravda, že by postavy nevykazovaly emoce, je to stále stejný doják. Lidi už jen neví, co by všechno mohli zkritizovat, místo toho aby si užili výborný rodinný film.

Koruna k Vánocům (2015) (TV film)

Hezká vánoční rodinná komedie. Rozhodně neurazí, pokud od toho nebudete čekat nic víc, než předvídatelnou "pohádku".

I dva jsou rodina (2016)

Velmi dobrý film, ale komedii od toho moc nečekejte.

Jak jsem poznal vaši matku (2005) (seriál)

Řekl bych, že povedený konec celou sérii zachránil. Po pár letech se na celý seriál s radostí kouknu znovu:)

Elysium (2013)

Nic moc...

Croodsovi (2013)

Opravdu vtipný animák. Doporučuji!

Riskni to s Polly (2004)

Vtipná a nenáročná komedie. Je sice dost předvídatelná, ale svůj účel - pobavit, splňuje dobře.