Šifra mistra Leonarda (2006)

Vizuál odporný-neviem či sa ten film chce hrať silou-mocou na to že je temný, ale nulovým nasvietením a záľubou v scénach v pološere to určite nedosiahne. Inak typický remeselný prefabrikát, akých sa točí množstvo-bez výrazných hereckých výkonov, atmosféry alebo zvlášť inteligentného scenára, lenže pod priemer to zráža neschopnosť tvorcov nájsť poriadneho osvetľovača a kameramana.

Halloween (1978)

Výborné. Aj keď som sa nebál, behal mi mráz po chrbte a bol som z toho rád. Vynikajúci, znepokojivý hudobný motív všetko odštartuje, a potom sa rozbieha minimalistický slasher, kde na vyvolanie hrôzy stačí jedna ulica, pár dievčat a "pure evil" Mike Myers s maskou na tvári(tvorcom neodpustím scénu, keď mu Laurie stiahne masku-už to nie je to zlo, nezničiteľné, tajomné a bez emócií, už je to zas Michael). Všetko je to pozvoľné, Carpenter film dôsledne kočíruje, a na vyvolanie mrazenia stačí Michael stojaci na ulici a geniálna hudba. Všetko pomaličky speje k záveru, ktorý je lahôdka. Občas je síce jasne vidieť nízkorozpočtovosť-hlavne trasúca sa kamera, ale aj napriek tomu je Halloween horror vysokej úrovne.

Million Dollar Baby (2004)

Tomuto filmu síce nemôžem uprieť kvality, ale zas nejak veľmi mi k srdcu neprirástol. Je tak páčivý, až je to v podstate chladne vystavaný kalkul. A podľa mňa takisto veľmi, veľmi preceňovaný film.

Mañana es para siempre (2008) (seriál) odpad!

Moja mama to pozerá, takže to občas nechcene vnímam sluchovo...Tam sa nič nedeje! Tá rozvleklosť je údesná, kým sa stane niečo dôležité tak uplynie minimálne 30 častí...proste odpad.

Yago, syn džungle (2001) (seriál) odpad!

Fuckkundo Araňa a jeho totálne nesympatická láska v ďalšom príšernom argentínskom škváre.

Princezna Mononoke (1997)

Jediné čo si z tohto filmu pamätám je kopa useknutých končatín a jeden nechutný diviačí démon z ktorého vyrastali červy či čo...A na tak vychvaľovaný film to nie je bohviečo. Animačne štandardná japanimácia, k onomu údajnému hlbokému morálnemu posolstvu som sa nejak nevedel dopracovať. Budem v menšine, ale čo už-pre mňa nič zvláštne, len osobitý, ale nezaujímavý film s vysokou frekvenciou švihania katán.

Pokémon (1997) (seriál)

Jeden zo seriálov môjho detstva. Videohry sú síce o trilión percent lepšie, ale toto odpad rozhodne nie je.

Plameny vášně (2003) (seriál)

Pekné slečny-poznám ľudí čo to svojho času sledovali len kvôli tým trom sestrám. Na telenovelu dosť podarené.3*

Panelák (2008) (seriál) odpad!

Väčšina slovenských seriálov je stoka telenovelového typu a Panelák nie je výnimka.

Kutyil s.r.o. (2008) (seriál) odpad!

Toto nie je seriál, toto je karikatúra seriálu.