Mezi láskou a nenávistí (2002) (seriál) odpad!

Telenovela nechutne recyklujúca už predtým recyklovaných predstaviteľov z iných telenoviel...odpad na druhú, ale je pravda, že ten Marcial ako záporák mal fakt čosi do seba...

WWE Night of Champions (2010) (pořad)

Skvelé zápasy a dobrá atmosféra, zatiaľ asi najlepšie PPV roku. Dať menej hviezdičiek len preto, že sa mi nepáčia niektoré výsledky (1.z Punka opäť spravili vola, 2.aj keď mám Codyho a Drewa rád, nechápem prečo tie tituly dali dvom chlapíkom čo akurát nemali čo robiť, a nie skutočnému tag teamu-Usovcom, 3.Ortonovým víťazstvom WWE zas spravila zo Sheamusa len papierové monštrum) by mi pripadalo pokrytecké. Silné 4*

TNA Impact! Wrestling (2004) (pořad)

Občas to má veľmi kvalitný wrestling, to treba uznať, ale všetko ostatné je čistý amaterizmus. Toto má konkurovať WWE? Ja sa ani nečudujem WWE že TNA v telke nespomínajú, to proste nie je konkurencia. Keď chcem vidieť wrestling na úrovni, tak si na nete dohľadám Ring of Honor a mám istotu že sa tam nebudú hrať na lacnú kópiu WWE...

Věřte nevěřte (1997) (seriál)

Odmalička sa o paranormálne javy, mestské legendy a podobné veci zaujímam, takže tento seriál bol vždy moja krvná skupina. Bavilo ma hádať čo je fakt a čo fikcia. Niektoré príbehy boli fakt desivé a doteraz ma z nich mrazí, najviac z Červených oči, Napoleonovho kresla a Strašidelného komiksu.

South Park: Peklo na Zemi (1999)

Film, ktorý uráža všetko, všetkých, vždy a všade. A naviac perfektný muzikál, songy ako "Blame Canada", "Uncle Fucker" alebo "What Would Brian Boitano Do?" sa proste zaryjú do mozgu. Jasná päťka.

Braindead - Živí mrtví (1992)

Niečo také proste v kinematografii nemá obdobu. Podobne skvelo nechutný a nechutne skvelý film neexistuje. PJ servíruje zombie jatky doprevádzané hektolitrami krvi, slizu, kung-fu farárom, živými vnútornosťami, zombíčaťom s neodolateľným smiechom, likvidáciou telesných častí v mixéri a ostatnými legendárnymi scénami. Masové vraždenie zombíkov je najlepším využitím strunovej kosačky aké si dokážem predstaviť.

Strach a hnus v Las Vegas (1998)

"He, who makes a beast out of himself, gets rid of pain being a man." Film, ktorý na ploche dvoch hodín nemá inú tému než fet a ako sa sfetovať. Film, v ktorom bol Johnny Depp tak zamaskovaný, že som ho až do polovice filmu nespoznal. Film, aký sa bežne nenatáča. Toto všetko je Strach a hnus v Las Vegas. Hlbší zmysel nehľadám (bohvie, či tam vôbec je), bavil som sa skvelo. 4*

WWE SummerSlam (2010) (pořad)

Zápasy aj build-up storylinov mohol byť lepší. Kingston/Zigller mohol byť slušný štart, nebyť no contest finišu, Melina/Alicia Fox bola len výplň, SES/Big Show takisto, Sheamus/Orton bol podarený, zasa škoda finiša (zo Sheamusa robí WWE len papierového šampióna, potreboval čisté víťazstvo ako soľ a oni to nechajú skončiť DQ), Kane/Mysterio bol až prekvapivo dobrý (a Taker sa vrátil!) a Main Event...Je späť! Kvalita main eventu ma prekvapila, bol naozaj dobrý, a Danielson sa vrátil! Najviac zažiarili Sheffield (z neho niečo bude, možno nový Batista) a Danielson, ktorý si tento zápas svojimi schopnosťami jednoducho ukradol pre seba. Škoda toho konca s (opäť) supermanom Cenom, ale celkovo to bol slušný Summerslam.

Flákači (1995)

Dosť možno najnedocenenejšia komédia v histórii. Tomuto filmu proste nič nechýba. Finále so súťažou Truth or Date, ktoré je totálnou exhibíciou Jasona Leeho, je skvelým vyvrcholením už aj tak geniálneho snímku.

WWE Money in the Bank (2010) (pořad)

Jasná päťka, zvlášť s prihliadnutím na podpriemernú (Over the Limit) až priemernú (Fatal 4-Way) kvalitu predchádzajúcich PPV. Ladder matche mám rád a vyslovene som sa na nich tešil-nesklamali. Ten zo Smackdownu bol výborný (Boom Boom Drop cez komentátorský stôl-krása) a výhra Kanea ma veľmi potešila, MITB pre Raw bol tiež dobrý, takisto výhra Miza ma potešila. Swagger vs Mysterio bol taktiež dobrý, a main event bol len nadpriemerný, no pozerateľný, aj keď ten finiš bol strašne lacný.