15 minut (2001)

Dvě za film, třetí za Rodena :)

Oddělen (2011)

Těžká, těžká deprese..

Casino Royale (2006)

Po druhém shlédnutí musím zvednout ze 4 na max.. :-) Craig i Green podávají úžasné výkony, z Bonda emoce přímo sálají.. jedna z mých nejoblíbenějších :-)

Dnes neumírej (2002)

Bondovka plná přestřelených technologických vymožeností, s (pro mě) jednou z nejhezčích (Pike) a nejhorších (Berry) Bond girls.. **, víc nemůžu..

Diktátor (2012)

Film TAK nekorektní, že ho prostě musíte milovat.. :)

Ve službách Jejího Veličenstva (1969)

Dějově nabitý až po okraj, zlomový okamžik v životě Bonda.. při závěrečné scéně mi bylo skoro až do breku.. Proč jenom tam nenechali Conneryho.. proč.. Býval bych šel na 5 * ,,,

Bitch Slap (2009)

Bez šatů by to mohlo být dost slušný porno.. takhle je to jenom hodně mizernej film..

Thunderball (1965)

SPOILER: Koupelnová scéna s botami je nezapomenutelná. Právě v ní mě Connery definitivně přesvědčil o tom, že právě on je "ten pravý" Bond...

Goldfinger (1964)

Úžasná titulní písnička. Skvělí záporáci v podání Fröbeho a Sakata. Několik pamětihodných hlášek. Ale nejlepší bondovka? Pro mě určitě ne.

Srdečné pozdravy z Ruska (1963)

I bez megalomanských plánů na zničení světa poměrně svižná záležitost. Přidejte jednu z nejkrásnějších bond girls, Conneryho charisma, nejošklivější záporačku s nožem v botě a máte jednu z nejlepších Bondovek vůbec.