Sám v temnotě (2005)

Pravděpodobně jedinej film kterej nepatří do nejhorších filmů na čsfd.

U Konce světa (2013)

Zklamání. Další Soumrak se nekoná a další Jednotka už vůbec ne. V celým filmu neni jediná sranda kterou bych si zapamatoval a jediná věc která za to stojí jsou naprosto šílený rvačky díky kterejm film musí držet rekord v počtu urvanejch hnát a uraženejch palicí. Za debilní epilog hvězda dolů. FUCK IT.

Apokalypsa v Hollywoodu (2013)

Tak tohle se hrubě nepovedlo. Komediální nářez se nekoná ani zdaleka, dobrý vtipy jsou tam asi tři ale nic co by si člověk zapamatoval. Trailer klamal tim že byl přecpanej scénkama z prvních 15 minut což je jediná část filmu kde se něco děje. Potom se film drží u Franca v baráku a je to nuda, herci hrajou sami sebe tak jakože jsou v reálu hroooozný poserové a hlupáci což jim prostě nežeru, proto je naprosto směšná ta linie o přátelství mezi Jayem a Sethem. Většina vtipů se natahuje tak dlouho až je z toho dementní trapárna (diskuze o honění Franco vs. McBride). Čekal jsem od toho víc no jelikož většina filmů všech účinkujících mě baví. Pozitivum filmu vidim akorát v pár povedenejch vtipech na začátku kdy si ze sebe herci dělaj prdel, urážej se a nebo diskutujou o svejch filmech, sice jen tak aby to bylo vtipný a ne podle pravdy, ale sranda to docela je. Nejlepší je na filmu jednoznačně Danny McBride kterej tam jako jedinej sedí a skvěle narušuje tu linii hloupejch idiotů. Pro děti bude tenhle film určitě mega námrd a coooool ale pro člověka co má už nakoukáno je to jen laciná hollywoodská sračka dělaná pro hlupáky. I to pokračování Travička zelená mi přišlo lepší :))

Zvláštní dny (1995)

Mám rád tyhle techno-industrial-noir filmy točící se kolem novýho tisíciletí a tohle neni žádná výjimka. Kromě Fiennese stojí za zmíňku hlavně genální Sizemore a ještě lepší Wincott. Navíc dobře zpracovaná forma snímání z pohledu první osoby v paměťovejch videích jelikož obraz je v klidu a neni to roztřepaný jak kráva jako to obvykle dělávaj v dnešních filmech. K tomu parádní soundtrack a menší cameo od kapely Testament a taky hezká Julča. Cameron se v tomhle filmu nezapře :)

Plivu na váš hrob 2 (2013)

Konečně zde máme exploitation film s kvalitním vojetím se všim všudy. Film se nikde nezdržuje a po kratším úvodu se jde hned na věc a na scénu přichází pravděpodobně nejsyrovější znásilnění od... no asi od původního snímku z roku 1978. Samozřejmě že film se nedrží zpět takže tady máme vše od análu až po pochcání. Remake z roku 2010 se držel zbytečně zpátky co se tohohle týče a i když měl k dispozici sympatičtější prostředí odlehlý chatky v lese tak toho plně nevyužil. Zde se začíná v bytě velkoměsta což je možná ještě víc znepokojující a pochybnej pokus souseda o záchranu hlavní hrdinky bohužel skončil taky jeho vopícháním ovšem v tomto případě nožem. Jakmile se strany obrátí a film se pustí do revenge části jede to jak kráva a taková scéna kastrace mě trošku zašimrala na zádech. Palec nahoru, takhle maj vypadat rape/revenge filmy.

Šifra mistra Leonarda (2006)

Viděno v kině a jelikož mě tyhle tajemný filmy baví tak jsem v pohodě. Samozřejmě je to jen pár kroků od televizního pojetí ale to je snad fuk.