Temné stíny (2012)

Pohodovej film a navíc ALICE COOPER PIČO.

Pach krve 3 (2009)

Nechci bejt připoutanej k vrahounovi TADY FLOYD ZABIL TŘI LIDI O KTEREJCH VÍME to je jedno to je kámoš.

Kožená tvář (1990)

Kéž by všechny trojky vypadaly takhle. Film odsejpá a člověk se nenudí, i díky pohodovýmu obsazení. Za ten konec kde dojde k záhadnýmu oživení film nemůže, šlo o dotáčky nařízený studiem. Scéna kdy tam Leatherface nahodí thrash metal a vyrazí na lov je nejlepší z celý série. MILITANTNÍ DŘEVORUBCE TADY VÍDÁM POŘÁD

Ztracení chlapci (1987)

Moje oblíbená osmdesátková upířina se super hudbou a hlavně luxusním Feldmanem kterej zde má jednu ze svejch nejlepších rolí. Zajímavostí je stejná natáčecí lokace jako Eastwoodovo Sudden Impact.

Deník mrtvých (2007)

Přesně tohle je důvod proč si myslim že REC je megasračka. Zde vše krásně vidět, zombíci žádný uřvaný kreténi a nikdo tam pořád nebrečí že to co dělaj je špatný (to vše je vyřešeno během jedný minuty kde se první a poslední ubrečenec střelí do palice). Jinak hluchej farmář s dynamitem je největší zombie killer v Romerolandu.

Noc oživlých mrtvol (1990)

Zdejší úvahy o tom zda jsou zombie díky svojí rychlosti nebezpečný mě nutí se v duchu smát když přeci každej ví že nejde o rychlost ale o to že jich je hodně. Pokud by byl člověk obklíčenej deseti až patnácti hnilobákama tak by asi nebyl úplně v klidu. Ale je to asi všechno o tom že někteří se prostě jen dívají na film a z pohledu diváka to tak strašný prostě neni. Mě osobně zombie invaze láká, mám nakoukáno a psychicky jsem i připravenej a vše mám naplánovaný. V dnešní době kdy se lidi prasej ve všemožnejch chemickejch sračkách to ani neni tak nemožný že by k tomu došlo.

Rocker (2001)

Vadí ti že jsem gay? TY JSEŠ GAY? ne mám propíchnutý bradavky proto abych vypadal jak John Wayne

Willow (1988)

Dejte se cestou, kterou letí pták LETÍ ZPÁTKY DO VESNICE je to jen pták, jděte podle řeky.