Hitman (2007)

Trochu sračka.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Jedna za kostýmy a jedna za prostředí, zbytek je jen směsice hoven. První díl je kult, tohle je kravina. Ale kdo by čekal zázrak od režiséra co vypadá jak Shang Tsung.

Volný pád (1993)

Směju se názorům že ke konci filmu je Douglas za psychopata. Vždyť jemu nervy ruply už v prvních minutách a psychopat se z něj stal sotva vylez z auta. Ano je to satira točící se kolem dnešní společnosti, ale ukazuje spíš to co dokáže udělat s lidma co jsou už tak v hajzlu. Jinak koho z nás v životě nenasrala alespoň jedna situace. VRACIM CENY DO ROKU PĚTAŠEDESÁT :))

Lovci duchů (2005) (seriál)

Hodně dobrej hororovej seriál jehož díly jsou sice vykrádačky snad všech hororů co kdy byly natočený ale nevadí to. Ústřední dvojice sympatická, co díl to hláška, soundtrack složenej pouze z rockovejch a metalovejch hitů 80. let což je pro mě obrovský plus. Efektově hodně slušný na to že je to seriál.

Afro Samurai (2007) (seriál)

Depresivní anime minisérie, seriál to rozhodně neni protože všechny díly dávaj dohromady přibližně stejnou stopáž jako celovečerní film. Ačkoliv nesnášim hiphop tak zde soundtrack nevadil, nápaditej design futuristickýho Japonska taky potěšil. A hlavně spousta krve a useklejch končetin přesně jak mám rád.

Samurai Champloo (2004) (seriál)

Pohodový anime na který se dobře koukalo a hezky to uteklo. Škoda že bylo tak málo dílů, zkousnul bych to :)

Útěk z MS-1 (2012)

Pohodový sci-fi který tu dlouho nebylo. Taková Smrtonosná past z vesmíru. Ovšem ta hnusně digitální honička na začátku byla směšná vzhledem k tomu jak vypadá zbytek filmu.

Mamma Mia! (2008) odpad!

Super film úplně na hovno.

Vetřelec ³ (1992)

Nejhorší Vetřelec, vše co bylo budováno Scottem a Cameronem zde šlo do sraček. První díl super napětí prostě začátky a něco neviděnýho, druhej díl vojenská akce a přechod z plíživýho na warzone. Tohle? Nějaký pseudo sociální problémy o nezapadání do kolektivu atd. Přál jsem si aby tam těch vetřelců bylo aspoň 2x tolik jako v druhým díle, aspoň by tohle trvalo tak 15 minut a bylo to krátkometrážní. Už to jak debilně se zbavil Fincher života několika DŮLEŽITÝCH postav na začátku se neodpouští.