Jsi chytřejší než páťák? (2007) (pořad) odpad!

Šprtí Power Rangers kteří silou mysli likvidujou 10x starší avšak i tak hloupější soutěžící. S klidem do kamery můžu říct že nejsem chytřejší než páták z prestižní nacistický školy v Praze ale zároveň nejsem tak blbej jako všichni ostatní účinkující.

Twixt (2011)

Šílenost která vypadá jak mix nápadů Stephena Kinga a Davida Lynche. Místy to nedává smysl ale vůbec to nevadí, jako celek je to hodně slušnej film.

Experiment: Zombie (2006) odpad!

Amatérská kravina která je zase opačné kvality než hodnocení pana LIVINGDEAD což jen dokazuje že to je nevkusnej dement. Nevim zda to točili mobilem nebo co ale celej film vypadá jak kdyby to byl camrip, připomínalo mi to Autumn což je skoro stejná sračka. Začátek je nesmyslnej, sledujeme doktorova učně jak veze mrtvolu a pak hodí šavli a dostane za to volno JENŽE pak nastává mega zvrat filmu protože nejdřív musí uklidit poblitou podlahu. Takže zůstává a tancuje rumbu s mopem když v tom zaklepe na dveře mrazáku kdosi uvnitř což učně dost zmate protože si z eshopu nic neobjednal takže pošták to asi nebude. Přesto důvěřivě otevře a to že vidí mrtvolu mu stejně nedá a tak jí pohladí po vlasech jenže pan Mrtvák zřejmě nemá rád buzny a tak učně lapí za hnáty a vtáhne ho do lednice kde se schovaj za jogurtem. STŘIH a dostáváme se k hlavním hrdinům alias outsiderům ve škole kteří jedou po roztleskávačkách ale moc se jim nedaří protože jsou to asi dementi (včetně roztleskávaček) a taky protože je ohrožuje Šikanátor kterej má výhradní právo na cokoliv co se pyšní kundou. Jejich kámoš zatim zkouší šoustat v autě což se nakonec zvrtne v nahatej pokec o tom kam se půjde večer. Nezapomene přítelkyni nazvat šlapkou což zřejmě na tyhle krávy platí. STŘIH učebna matiky a učitel kontroluje domácí úkoly bohužel šprtoun třídy ho asi nemá protože je značně nervozní nebo možná ospalej to nevím každopádně je vynervenej a učitel se do něj neměl srát protože to nakonec žák Bořivoj nevydržel a pana učitele ošklivě pokousal. Dal mu to ale pěkně sežrat ho ho ho hi hi hi ha ha ha. STŘIH sledujeme opět outsidery kteří se běží podívat na událost roku a sice na bandu doktorů jak jedou s vozítkama pro výše zmíněného pana učitele. Akce je rychlá, vjedou do třídy a vyjedou ven. Učitel trochu řve a dělá divadýlko protože ho to bolí. Záchranka jde ze scény a ze třídy vyběhne nasranej šprtoun a dělá ramena na negra což nakonec nevyjde protože mu negr flákne jednu boxerem do tykve. STŘIH brejlatej žák Chlupatka jde domů a hledá mámu aby mu uvařila oběd jelikož mu po náročném dni ve škole vyhládlo. Mamoš se ale nehlásí a tak jí opatrně hledá a váhá zda jít do ložnice protože by jí taky mohl nachytat jak s někym prcá a to by bylo trapný. Nakonec to ale riskne a zjistí že máma asi žrala v posteli rajskou a zase se polila jako prase. Mámátor ho ovšem načapá a nelíbí se mu že jí leze do pokoje a tak ho zalehne a trošku mu vobere hlavu zubama. Chlupatka ječí a křičí ale je mu to hovno platný protože imitování dámy v nesnázích mu moc nejde. Měl dávat na hodinách herectví pozor. No a víc psát asi nebudu protože dále je film snůška podobných kravin občas proložených tim že je čim dál tim víc lidí nasranejch a nebo sežranejch a občas posranejch strachy.

Noční můra v Elm Street (2010)

Nevim no, i když mi hodně vadila změna obsazení protože původní sérii s Englundem mám rád tak tohle nebylo zase tak špatný jak se tvrdí. Černej humor zmizel uplně a stala se z toho poctivá bubu vyvražďovačka. Na film z roku 2010 slušný, mohlo to dopadnout stokrát hůř. Kvalitou remaku srovnatelný s Pátkem 13., s tim rozdílem že to zde totálně dojebali tou změnou obsazení Freddyho. Nová maska vypadá jak vohořelej muflon, to už by snad bylo lepší kdyby mu udělali CGI Englundí palici.

Lidé pod schody (1991)

Nikdy nezapomenu na scénu kdy tam taťka běhal v sadomaso obleku s brokovnicí po baráku. Kvalitní film.

Hitman (2007)

Trochu sračka.

Mortal Kombat 2: Vyhlazení (1997)

Jedna za kostýmy a jedna za prostředí, zbytek je jen směsice hoven. První díl je kult, tohle je kravina. Ale kdo by čekal zázrak od režiséra co vypadá jak Shang Tsung.

Volný pád (1993)

Směju se názorům že ke konci filmu je Douglas za psychopata. Vždyť jemu nervy ruply už v prvních minutách a psychopat se z něj stal sotva vylez z auta. Ano je to satira točící se kolem dnešní společnosti, ale ukazuje spíš to co dokáže udělat s lidma co jsou už tak v hajzlu. Jinak koho z nás v životě nenasrala alespoň jedna situace. VRACIM CENY DO ROKU PĚTAŠEDESÁT :))

Lovci duchů (2005) (seriál)

Hodně dobrej hororovej seriál jehož díly jsou sice vykrádačky snad všech hororů co kdy byly natočený ale nevadí to. Ústřední dvojice sympatická, co díl to hláška, soundtrack složenej pouze z rockovejch a metalovejch hitů 80. let což je pro mě obrovský plus. Efektově hodně slušný na to že je to seriál.

Afro Samurai (2007) (seriál)

Depresivní anime minisérie, seriál to rozhodně neni protože všechny díly dávaj dohromady přibližně stejnou stopáž jako celovečerní film. Ačkoliv nesnášim hiphop tak zde soundtrack nevadil, nápaditej design futuristickýho Japonska taky potěšil. A hlavně spousta krve a useklejch končetin přesně jak mám rád.