DOA: Na život a na smrt (2006)

Od tohohle filmu jsem nic neocekaval a taky jsem nic nedostal. Pekne zpracovane becko(nastesti to netocil Uwe Boll-tak se na to dalo divat),tu hru jsem nikdy nehral jen jsem o ni slysel a dve hvezdicky davam jen kvuli zenskemu hereckemu obsazeni protoze jen kvuli nim se na tento film dalo divat.

Renesance (2006)

Brutalni film po vizualni strance, doplnen temnym sci-fi pribehem a vynikajicimi postavami. Dohromady to vytvorilo dokonalou podivanou, ale jedine mi na filmu vadilo, ze na muj vkus az moc pomale a chvilemi matouci ale kdyz jsem tohle prekousl coz diky vizualni strance slo snadno tak jsem jen zasl.

Krvavý diamant (2006)

Dobrodružný film se vším co má mít. Drsná zábava, která snad neměla ani jedno hluché místo. Výborné herecké obsazeni společně se scénářem a kamerou fungují na jedničku.

Apocalypto (2006)

Cekal jsem ze to bude krvava slatanina ale to co jsem videl me dosti prekvapilo, prijemny pribeh doplneny vybornou kamerou a celkove vynikajicim vizualnim zpracovanim. Jen mi tam v tom filmu cosi chybelo ale to cosi nedokazu popsat. Ale jinak skvely zazitek ze zacatku mi film pripadal jako komedie ale pak nabral jine obratky a jako by se presunul do jine dimenze. Muzu jen poblahoprat Melu Gibsonovi....

Final Fantasy VII: Advent Children (2005)

Už Final Fantasy: The Spirits Within mě dostal. Tenhle film se mi líbil, i přestože jsem občas nechápal o co jde, co se děje a chvílemi jsem se ztrácel v příběhu, ale vůbec mi to nevadilo, abych si to nevychutnal plnými doušky, zvláště audiovizuální zpracování. Usoudil jsem totiž, že snímek je určen skalním fanouškům této herní série, kterou jsem nikdy nehrál.protože jsem nikdy nehrál žádný díl téhle herní série.

Babel (2006)

Dlouho jsem se rozmýšlel, jestli mám dát 4 nebo 5 hvězdiček, ale nakonec jsem se rozhodl pro 5 kvůli drsnému prolínání mnoha příběhů. Během celého filmu jsem se ani jednou nenudil a dokonce jsem trochu zača sympatizovat s mexickou chůvou. Doufam, že tenhle snímek dostane aspoň nějakého toho plešouna jménem Oscar

Vincenz Priessnitz (1999)

Jako spravny jesenicak musim podporovat ten film, ktery jsem videl asi 3x po sobe.Jendou s nasima v kine a pak 2x se skolou . Ale abych psal nezaujate tak film je natocen celkem solidne a s dobrymi hereckymi vykony.

Taxík (2002) (seriál)

Lehce podprumerny kriminalni serial u ktereho jsem se nudil az to byla hruza.Dve hvezdicky davam asi jen Davidu za vykon v tech dilech co jsem videl....

A co Bob? (1991)

Nebyt Billa tak hodnotim jen 2 hvezdickama protoze je to typicka prumerna americka komedie kterych je tu pomerne az moc