• Krátkometrážní

Miss Bala (2011)

Ocitla se ve špatný čas na špatném místě a její sen rázem nabral úplně jiný směr, než jaký si představovala. Mexické vystřízlivění do reality s nechtěnou korunkou v ruce. Zajímavá herečka v hlavní roli.

Láska není v ceně (1987)

Roztomilá & nezapomenutelná Amanda Peterson. Budiž ti země lehká krásko இڿڰۣ-ڰۣ

Jen s tvým partnerem (1991)

Když už přeskakovat od jedné ke druhé, tak ale spravedlivě, jinak se ta ošizená naštve a záletník může jít rovnou spáchat harakiri. :-)

Příběh heavy metalu (2011) (seriál)

Co lidi k heavy metalové hudbě přitahuje? "Heavy metalový koncert je katarze. Je to jako rituál. Metal je oslavou komunity a přátelství lidí, kteří mají stejné emoční dispozice a tíhnou k tomuto typu hudby." - Bruce Dickinson ...."Bolest, síla, žárlivost, vztek a pomsta. Tyhle atributy splňuje opera i metal. Vyvoláváme ve vás emoce a nadšení, přesně o tom metal je. Ohromný vizuální zážitek." - Rob Halford 1.DÍL ( vývoj metalu - propojení klasické hudby a heavy metalu - vliv klasické hudby na metalové zpěváky - spojení blues a heavy metalu - vliv jazzu na heavy metal - vznik elektrického zvuku metalu ) ...2.DÍL ( počátky americké metalové scény - garážové rockové kapely - důležitost koncertních turné v sedmdesátých letech ) ...3.DÍL ( nová vlna britského heavy metalu - vztah & rozdíl mezi punkem a metalem - nástup glam metalu ) Další skvělý počin mých oblíbenců Sama Dunna & Scota McFadyena.

Kurt Cobain: Montage of Heck (2015)

Rocková ikona, která i po více jak dvaceti letech zůstává zajímavá & neokoukaná & přitažlivá & navždy mladá. Brett Morgen natočil zatím asi nejintimnější pohled do talentované duše - složité povahy Kurta Cobaina.

Poltergeist (2015)

Filmový návrat na jedno zkouknutí, který vyšuměl z mé hlavy rychlostí blesku. Díky bohu za starý = dobrý Poltergeist z roku 1982 s nezapomenutelnou Heather O'Rourke.

Čtyři opuštění muži (2009)

Když mají muži své dny & panikaří & vztekají se & hroutí & hledají další stejně tonoucí. :-)

Mami! (2014)

Občas vulgární, s věčně zapáleným cígem u pusy, v sexy triku, džínách, nebo v mini. Roztančená & opilá & rozesmátá & vzteklá & zamyšlená & zoufalá & přátelská. Postava Diane se mi líbila přesně taková, jakou jí Dolan ztvořil a jakou ji naprosto úchvatně ztvárnila Anne Dorval.

Věčně mladá (2015)

Teda, ti Italové mají ale sympatické přísloví, to si musím zapamatovat :-)

Dva životy (2012)

"A co je pravda? To, co jsme žili." ...Když se minulost vrací jako bumerang, budoucnost je nejistá.