• Krátkometrážní

Frajeři ve Vegas (2013)

Byla jsem zvědavá na pánskou jízdu Zuřícího býka ( Bobe, v tom bílým kvádru ti to fakt seklo! ), Řidiče slečny Daisy, Otty od Wandy a Nicka ze Základního instinktu. S radostí budu opakovat to, co jsem tu na diskuzi psala už minulý rok. Věk je pouze číslo a pánové jsou všichni stále frajeři!! :-)

Můj bratr ďábel (2012)

"Silný je ten, kdo dokáže ovládnout zlost."...Hledání vlastní identity, ztráty a nálezy, procitnutí do hořké reality, touha odejít za lepším životem. James Floyd = zajímavé herecké zvířátko.

Krásný chlapec (2010)

Nekonečná depka poskládaná z pocitů truchlících rodičů.

Dech (2010)

Nádech, výdech, bez bolesti, bez únavy nemusí být vždy samozřejmostí pro všechny. Krásný film a já si při něm vzpoměla na jeden citát. *** Neexistují žádná náhodná setkání. Každý člověk v našem životě je buď testem, nebo darem ***

Bláznivý (2001)

"Buď se naučíš s tím žít, nebo půjdeš dál životem jako doteď, dokud se nezabiješ, nebo nezabiješ někoho jiného, možná někoho, na kom ti bude záležet." ...Tyhle sondy do duší poraněných ptáčat mě baví čím dál víc.

Gardens of the Night (2008)

"Musíš si vytvořit svou vlastní rodinu. Někoho, kdo bude mít oči otevřené, když ty zavřeš svoje." ...Člověk ani nechce pomyslet, kolik asi po světě létá křehkých motýlků jako byla právě malá Leslie. Nedívá se na to příjemně, ale je dobře, že se před tím nezavírají oči a točí se o tom filmy.

Černá řada (1979)

Roztančený Patrick Dewaere v baloňáku si mě získal hned po prvních minutách a pak už jsem si jen užívala jeho gesta, taneční pohyby, záchvaty šílenosti a radosti, samomluvu, jeho uhrančivý čokoládový oči. " Promiňte, ale upadlo vám oblečení." :-)

Dýchat (2011)

Romana jsem vnímala jako samotáře s křehkou duší, jako kluka, který po špatným uklouznutí hledá své místo v životě, jako člověka, kterému bych se nebála dát druhou šanci. Povedená rakouská záležitost.

Požáry (2010)

Tři tečky, které znamenají odpor i lásku. Skládanka osudu na jejímž konci už jsem tušila kdo je kdo. Pokud máte chuť nechat si pošimrat emoční kanálky, pak jen doporučuji.

Odhalený přístav (2012)

Realita života je různá. Tady převažovala studená samota. Alex s Maxem mě oslovili asi nejvíc a jakožto velká milovnice psů tohle nikdy nepochopím.