• Romantický

Poslední výkřik (2012) odpad!

Luxusní pětihvězdičkový odpad! Kdo si myslí, že tuší… NEtuší! To se MUSÍ nejen vidět, ale hlavně slyšet! Tímto děkuju paní Olince a její kolegyni (ano, i titulky jsem četla) za výtečné ruchy. Holky, skvělá práce, zejména ten dramatický klapot Šmajdových tenisek. Dialogy jsou světový a všechny ty postsynchrony tomu dodávají netušený rozměr. Navíc jsem neměla ponětí, jak moc se v takovém slasheru heká - porno hadr, fakt. K obsazení snad jen toto: škoda, že to nebyla reality show… A ponaučení na závěr? Když vás honí týpek v pláštěnce a s kudlou, tak nikdy neutíkejte ven z baráku, ale vždycky po schodech do patra (opravdu hodně to prodýchávejte, hekněte). Pokaždé, než definitivně zkapete, nezapomeňte vyplivnout spoustu krve. No a nikdy nebuďte smutní, pokud vaši mrtvolu do konce filmu vůbec neobjeví.

Sněhurka a lovec (2012)

Zrcadlo, které si dovolí říct Charlize Theron, že není nejkrásnější, snad neseženete ani ve výprodeji v IKEA... Kristen hraje až druhé housle, ale hraje je pěkně, přestože v první polovině spíš jen dramaticky dýchá, ovšem i to jí jde. Jen na ten polibek z čisté lásky dostal Chris Hemsworth proklatě málo času. V Temném lese to bylo dostatecně temné a strašidelné, trpaslíci budou nejspíš z přátelské výpůjčky od Petera Jacksona, takže stačilo už jen ubrat trochu té psychedelické vílí havěti, nedělat z krávy dvanácteráka, a byla by to skoro dokonalá pohádka pro fanoušky Game of Thrones ;-).

Talisman (2012)

Ústí není Praha a Zac Efron není Ryan Gosling... Sparks ještě nezačal psát další knihu a filmová studia už se perou o její práva. Možná by toho Efrona měli obsadit do nějakýho remaku Rosamundy Pichlerový, pak by to bylo win-win.

Temné stíny (2012)

Moc pěkně se na to koukalo, vo tom žádná, ale jinak to jako úplně nebylo ono. Beru to tak, že si Burton s Deppem udělali radost.

Twilight sága: Rozbřesk - 2. část (2012)

Je to jako taková ta knížečka, kterou když listujete, tak máte pocit, že se v ní namalovaný pajdulák hýbe... U závěrečné "bitvy" pak listujete jen o něco rychleji. Teď ještě aby natočili ten film :-). Nečekala bych, že to někdy řeknu, ale z ústřední trojice bych tentokrát bobříka za hraní udělila Tayloru Lautnerovi. Kdo by to byl řekl, že? ;-) Už i na ty vlky se dalo koukat, na rozdíl od některých členů upírských klanů, ovšem i mezi takými se našly dva zajímavé kousky :-), přesto nejděsivější pro mě zůstavá to až stašidelně nelidské holografické mimino. A tak... konec dobrý - všechno dobré. Co jsme si, to jsme si, ne? První film mi do budoucna stačí, na PMS bych si schovala knížky a ty zbývající díly bych v klidu zařadila do "a už jsi někdy žehlil?" kategorie :-).

Vášeň (2012)

Huh? Nerozumím, nechápu, nevím, dál...

Velká filmová láska (2012) (TV film)

Palec nahoru maskérkám a kostymérkám. Ten druhý palec si schovám pro Lohan a Bowlera... Ovšem až natočí sequel "Iveta & Pepa".

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Co se vleče... má 131 minut. Není malých rolí... pouze nudných filmů. Kdo jinému jámu kopá... zažije pravděpodobně větší zábavu!

Bez dechu (2011)

Právě jsem se dočetla, že to bylo "mysteriózní", tak to bude asi řeč o hereckém nadání Taylora Lautnera ;-). Těch pár "fejsů" znám už od Twilightu, takže ve "vypjatých" scénách jsem fakt čekala, že vyletí z kůže a promění se ve vlka :-). Tak či tak, jsou horší filmy, proto netřeba nějakých hanlivých slov. Navíc mě potěšil Dermot Mulroney, který byl hlasem a polovinou obličeje Martina Price (pravého otce).

Camelot (2011) (seriál)

Zatím viděny 3 díly, ale už teď můžu říct, že prsa dobrý seriál fakt nedělají. Na co jsem zatím nepřišla je, proč se Merlin v podání Josepha Fiennese pořád tlemí jako dement. Artuš je nemastnej neslanej, ale zdaleka ne nejhorší. Chce se říct "uvidíme", ale nevím, jestli se mi ještě bude chtít...