• Romantický

Sex Tape (2014)

Jeden iPad vládne všem, jeden jim všem káže, jeden všechny synchronizuje, video ukáže? Upřímně... Nečekala jsem, že to nebude tak hrozný.

Robocroc (2013) (TV film) odpad!

Sequel nebude? Crocobot - o těžkém údělu korejských šiček luxusní obuvi? Nebylo by to ani drahý, když je taky vystříhaj z papundeklu... Odpad odpadovič! @ivan_drago Ty si ale crocot! :-P

Žralokonádo (2013) (TV film) odpad!

To byl nějakej chyták, že jo? No tak... Mně to můžete říct! Co? Jinak jen tak tři věci v rychlosti... Za prvé: kde se dneska, kua, dají sehnat sifónový bombičky? Za druhé: mají VHSky svoje peklo? Všechny zlobivý pásky sestříhali do Shraknada, mám pravdu? No a do třetice: když se chce kluk sejít pod ocasem... Myslí tím, že mám vlézt do žraloka?

True Blood: Pravá krev (2008) (seriál)

TRUE TO THE END! A i po té poslední epizodě nechávám pět hvězd - je to srdcový, no... Ovšem nenechte se mejlit! Seškrtala bych to tak na pětinu, než byste řekli pumodlak! Ale nebudu nevděčná, takže díky Charlaine Harris za námět (ty knihy bych Ti seškrtala jakbysmet a ten jejich konec?!), za Sookie, Billa a Erica, HBO za to, že nejsou televize, ale HBO (ať už to znamená cokoliv), za fakt hustej merčendajzink (i když ta lahvinka Tru: Blood chutnala jako rozpuštěný lipíčka), no a Alexander Skarsgård a Joe Manganiello si zaslouží uznání celé lidské rasy za příkladné nošení tílek (jako vy dva si můžete nacpat klidně i fusekle do sandálů!), TEAM PAM, R.I.P. TRUE BLOOD! @,.,@

Expendables: Postradatelní 3 (2014)

Já to měla radši oldskůlový - když někam chci, tak se tam prostě prostřílím - ta moderní mládež všechno zkazí, spratci votravný! The Expendables? Now they're The DELETABLES!

Bitva roku: Tým snů (2013)

"Nejsme tým..." Ne, to neřekneš! Hollowayi, tohle ne! "...jsme rodina!" Von to řek'! Fakt to řek'! Už hledám hodně kůlovej font, abych si to nechala vytetovat na pr...edloktí.

Sabotáž (2014)

Něco jako 21 Jump Street, Hunger Games a Jsoutamfurtvidětnějakývnitřosti: The Movie.

Prodloužený víkend (2013)

Dneska to bude krátký... Prodloužený víkend díky Velikonočnímu pondělí, takže musím běžet - barvíme s Jirkou Kajínkem vejce! :-P