Templář (2011)

Není to marný film, herecké výkony dobré a to tělo rozetnuté vejpůl je pěkný bonus. Navíc prostředí jemi blízké. Přesto jsem se během filmu celkem nudil a žádný z charakterů mne neoslovil.

Perverzáci (2011)

Je to šokující, ale uměle. Převládají u mne špatné pocity.

Hon na čarodějnice (2011)

Na úrovni Van Helsinga, o tři hvězdičky horší, než Black Death. I Solomon Kane byl o poznání lepší. Nevadil by mi béčkový příběh ani triky na úrovni slapšího tv seriálu, ale herecké výkony a hlavně dialogy, to se občas nedalo zabránit smíchu.

Seventh Moon (2008)

Ze začátku se film tvářil jako klasicky dobrý tříhvězdičkový horor. Jenže pak přišly první zmatené a rozmazané záběry ve tmě. A už nepřestaly až do konce filmu. Od té chvíle film působil jako rozhlasová hra, žádný obraz, jen zvuky (a ty byly taky zmatené).

Nabít a zabít (2006)

Průměrná žánrovka s dobrou kamerou, bohužel až moc vysvětlujících scén, které dělají z diváka hlupáka. Nehledě na konec. Myšlence filmu by rozhodně víc slušelo, kdyby --SPOILER-- Lucy Liu prostě zemřela, jak měla. Těžko chápu, že by člověk plánující 20 let pomstu všechno ohrozil kvůli jednodennímu románku. No nic, Amerika.

Purpurové řeky (2000)

U filmu jsem se celou dobu dobře bavil, to jo, ale vážně se brát nedal. Řekl bych, že žánr je spíš na hranici komedie/parodie, například ta honička vrcholící na stadionu, kdy to dobrou minutu měli k sobě vrah a policista konstantně dva metry, to je jako scéna ze Žhavých výstřelů. Taky choreografie akčních scén s bojovým uměním, naprostá parodie, která v thrilleru nemá co dělat.

Ďáblův advokát (1997)

Dobrý scénář, úchvatný Al Pacino, ostatní mu to nekazili. Nelze než 5*.

Insomnie (2002)

Zaokrouhleno nahoru díky Alovi.

Andělé a démoni (2009)

No nevím. Divím se, že Hanks udržel po celou dobu filmu vážnou tvář. Takhle béčkovému filmu by slušeli béčkovější herci..

Počátek (2010)

Po řemeslné stránce mistrovsky zvládnutý kousek. Jako originální jej však nemůže označit nikdo, kdo v životě přečetl aspoň nějakou klasickou sci-fi povídku. A pravdou taky je, že nějaké významné emoce ve mně film taky nevzbuzoval.