Ambulance (2022)

Zaspal som po 90 minutach. Nuda napriek nekonečnej nevkusnej "akcii". O profi pilotoch dronov Bayovi nikto nemal povedať...

Anthropoid (2016)

Ak by to nerežíroval Sean Ellis a v hl. úlohe nebol Cillian Murphy... tak ani neviem. Veľmi mdlé v každom smere to bolo už takto.Tak trochu som dúfal, že po atentáte utečú na bicykloch a za sprievodu Bedřicha Smetanu si nepozriem záverečné titulky.

Armáda jednoho (2016)

Pozerať sa 92 minút na Cage-a mi vadilo 1. krát. Neviem si spomenúť kedy ma hlavná postava iritovala viac, a to ma filmy Larryho Charlesa, Jareda Hessa a podobne prekopnuté komédie bavia. Bohužial, vtipné to teda nebolo. 1* za trefné zobrazenie hlúposti američanov skrytej za vieru a národnú hrdosť, čoho ale bolo dosť v predošlej tvorbe. "Well, do you believe in God? And America? And justice? And freedom?!"

Armáda mrtvých (2021)

Stop Snyder from making movies. Hrúza a des. Aspoň to nemalo 240 minút.

Assassin’s Creed (2016)

2 debilné dejové línie a hopsajúci FASsbender. Žalúdok sa mi obracal pri každom zábere a môj mozog tu prázdnotu nedokázal spracovať, ani napriek značnej snahe. Scénaristi zrejme nemali informácie jeden o druhom, pretože takto zle sa nezladí ani Sisa Sklovská s Lelkesom. Le parkour je "so 2004" a to aj bez pričinenia CGI. Bohužiaľ už nemám 12, aby som sa na takto povrchnom výkvete detských, mokrých snov bavil. 25%

Avengers: Age of Ultron (2015)

Nedokážem odôvodniť ani tu jednu chabú hviezdičku. Digitálne peklo. Radšej si pozriem trilógiu Sharknado ako čokoľvek od Marvelu. Komixové knihy mam priveľmi rád na to aby som toto prznenie vkusu podporoval.

Banda (2019) (seriál)

1. Séria na výbornú hlavne kvôli nápadu a Butcherovi. 2. sa len nesie na vlne ale neponúka ani humor, ani akciu a aj ten príbeh je už len seriálová rutina. Superhrdinovia, Boys a vlastne už aj Butcher stratil svoje múžo. Dopozerané nasilu.

Black Panther (2018)

Hrozná vtákovina. Vôbec neviem o čom to bolo. Africká angličtina ma tak bavila a iritovala zároveň, že som sa nedokázal sústrediť na dej filmu. I do not know the way. Spit on him.

Bo Burnham: Inside (2021) (pořad)

A little bit of everything all of the time. 10/10