Speed Racer (2008)

I když jsem od tohoto filmu čekal díky jeho vizáži absolutní propadák a nějakou hovadinu, tak mě docela mile překvapil příběhem. Námět příběhu nebyl až tak k zahození. A když vypnete mozek tak to taky není tak zlé, jak se zdá na první pohled. Co dle mě ale film zařazuje do absolutního podprůměru je opravdu to vizuální zpracování, amaterský scénář a tak dál bych mohl vyjmenovávat všechno co se mi na tom nelíbilo. Nicméně to nebylo úplně k zahození, i když uznávám, že si to určo sám nikdy už nepustím.

V jako Vendeta (2005)

Nejprve musím říci, že je to hodně zvláštní film. I když mi přímo nesedl do noty, tak by zajímavý a něčím jiný. Neumím to zatím popsat. Jinak každý tady v komentáři říká, jak mu schází akce akce akce. I když mám pro vás pochopení, protože mě tam také ze začátku scházela, tak film není o akci (tedy je ale v jiném slova smyslu), ale o myšlence. Tato myšlenka míří právě k té akci zmíněnou dříve v závorkách, která pak vyvolává řádnou reakci. V tomto filmu se to odráží nejen na revoluci, ale i na té odplatě a vztahu V a Evey. Tento film sice nebyl špatný, ale není prostě moje gusto a ještě k tomu byl fakt zvláštní...Filmu na hodnocení nepomohl ani solidní hudební podkres ani rádoby inteligentních dovysvětlovacích flashbacků. Musím také zmínit tu škodu oholených vlasů Natalie Portman

Jackass 2 (2006)

Klucí by se měli víc zaměřit na zábavu diváků než na svoje nějaké fakt nebezpečné cíle. v 3D (díl) se jim to právě pěkně povedlo.

Jackass 3 (2010)

V tomto dílu byla banda, opravdu dobrých ne tolik nechutných potrhlých kousků. A když už byly nechutné, tak ale sranda opravdu stála za to. Občas teda šlo lidem o krk a to moc sranda nebyla...proto "jen" 4 hvězdičky

Den, kdy se zastavila Země (2008)

Další zajímavé scenario, kdy zemi navštívili emzáci. Tentokrát bych jim ani neměl za zlé aby nás zničili, páč někdy si říkám to co tu robíme... Nicméně. Příběh, který do konce světa montuje ještě velmi křehké vztahy, díky nimž pak emzák Keanu Reeves pozná světlou stranu síly...pardon lidsva...to je na mě trochu už moc. Nicméně by se díky takovýmto filmům mohlo pár lidí vzpamatovat a nemyslet jen na "nejprve střílet a pak se ptát"

Equilibrium (2002)

Zajímavý náměť, téměř celý opravdu předvídavý, ale co to dokonalo k opravdu hroznému hodnocení byl konec. Sám jednou ve dilmu otec řekl, že jestli se infiltruje odpor až do jejich nejvyšších řad, mohou vlézt sami pod drn, a na konci sám otec řekl, že tu infiltraci plánoval. Copak je někdo tak blbej, aby někoho s takovým výcvikem infiltroval vlastně prosti sobě?

Bobby McFerrin - Live in Montreal (2005) (koncert)

Jeden z nejlepších koncertů co jsem kdy viděl. Absolutně mě rozsekala pak písnička Ave Maria, kterou vlastně zpíval z celým publikem....

Podivní (2010)

Po tomto filmu mám docela smíšené pocity. Nebylo to špatný, byl to takový horor, ale téměř nic v něm zásadně hororové nebylo, příběh absolutně nevtahující, pristě se an to díváte a akorát vás zajímá jak to dopadne, ale ani hlavním postavám nijak nefandíte, prostě takový to prostý čumendo.

Lemony Snicket: Řada nešťastných příhod (2004)

Pohodová pohádka, kterou tedy asi už znova nebudu vyhledávat, avšak nebylo to vůbec špatné. Co musím určitě vyzdvihnout je provedení masek a kostýmů, které společně s dokonalou koordinací těla a mimikou obličeje Jim Carry může předvést opravdu skvělý herecký výkon. Plus pár vtipných hlášek a sranda je na světě. 55%

Fontána (2006)

Na tento film jsem čekal docela dlouho, páč jsem mu moc nevěřil. Včera přišel ale ten správný večer a v okně mého přehrávače začal tento film. Mno a nebýt mé tvrdohlavosti a odhodlání se dokoukat do konce, tak by hnedka i zkončil. První polovina filmu je tak zmatená, a tak nesmyslná, že mě totálně znudila a odpudila. V druhé polovině, kdy se v celkovém ději a i dřívějších scénách začnete orientovat, si už moc sympatií film nezíská, páč jsem už fakt znuděný a nedočkavý a i trochu doufajíc v obrat k dobrému čekám až do konce filmu na nic jiného než opravdové zklamání. Jednotlivé dějové a i časové linie neměli krom 3 věcích vůbec nic společného. Jediné co bych možná u tohoto filmu vyzdvihl je hudební backround, díky kterému je hodnocení alespoň vytaženo z odpadu, jinak výkon u Rachel Weisz jako vždy fakt nepřirozený, nechápu kdo jí to může věřit.... Krom té vědeckých scén, které byly alespoň nějakým způsobem zajímavé to bylo jedno velké WTF a opravdu jsem zklamaný a trochu i naštvaný že toto vůbec někdo zažadil do Sci-fi. Rozhodně je to daleko více fantasy...