Paranormal Activity 2 (2010) odpad!

Odvolávám to co jsme řekl u prvního dílu, že ten druhý snad nemůže být už horší. Myslím že sám bych dokázal natočit lepší. Musím říct, že na scéně bylo pak docela dost mrtvých lidí. Všichni diváci zemřeli nudou. Nalijme si sklenku čistého vína - Je to levný a nudný.

Paranormal Activity (2007)

Nuda, nuda, nuda. Celý film se nic nedělo a až na konci jedna scéna, u které se ještě neznuděný (nějakou paranormální silou velmi odolní) diváci mohou leknout. Snad nebude pokračování, a když už jo, tak horší snad ani už nemůže být.

Mac a já (1988)

Docela pohodový příběh plný více měně vtipných situací. U jedné speciálně, jsem tedy ležel smíchy. Doslova.

Underworld (2003)

Vzhledem k tomu, že nemám obzvláště upírské filmy a seriály rád , tak tento film byl odsouzen ke špatnému hodnocení již při zmáčknutí tlačítka play. Tydle věci mi přídou prostě dost ujetý. Nicméně to nebyl zas až takový propadák jak jsem očekával. Fakt si zde vymysleli docela zajímavou hierarchii světa, kde od pradávna vládnou 2 týpci, které kousla zvířata se vzteklinou a oni si pak udělali svoje osobní army a šli proti sobě. I když to zní ironicky (a i tak to i myslím), tak to považuji za zajímavou myšlenku a uděliji za to jednu hvězdičku. Tu druhou dávám za povedený hudební podklad. I když jsem film sám o sobě mov nemusel, toto se mi líbilo. Mno snad bude 2ka lepší. Jinak kdo uvažujete že se na to podíváte jen ze zvědavosti a upíry a divoký psi také moc nemusíte, rozhodně dejte od toho ruce pryč. Ty nudný rádoby tvrďácký kecy a nesmyslná akce nemůžer dostat opravdu nikoho. Ale nejhorší je to, že když už si myslíte, že je ta nejnesmyslnější scéna už za vámi, dostane vás za chváli ještě lepší :D

Pod jednou střechou (2010)

Už od začátku, kdy jsem viděl na tento film trailer jsem měl pocit, že to může být docela zajímavý. A Až na začátek, kdy rodiče v závěti zanechali opatrovnictví svým nejlepším přátelům, to bylo trochu moc, to bylo opravdu vtipný a hezký.

Hudbu složil, slova napsal (2007)

v tomto filmu to táhne určitě nejvíce nahoru kuriozní povaha postavy hrající Drew Barrymore. Zbytek je opravdu průměrný až podprůměrný. Mno ale což, rozhodně nezkazí pohodový večír s přítelkyní u telky.

Horší než smrt (2010)

pohodová komedie, ktará, i když je hodně mimo mísu, tak i přesto mě dsot pobavila.

127 hodin (2010)

Hmmm docela síla. By mě zajímalo, kam až sahá můj pud sebezáchovy. Ale víte co bych asi udělal já? Prostě zvedl ten kamen :D

Podivuhodný případ Benjamina Buttona (2008)

S úpřímností řeknu, že se mi tento příběh moc líbil, ale pochybuju, že si na něj někdy v budoucnu sám někdy udělám chuť. Bylo to opravdu zajímavé a přitom zvláštní, moc hezky a i zajímavě vyprávěný. To je dle mě ale všechno - prostě zajímavý. Nevím, možná mi to nedošlo a moc upjatě jsem sledoval samotného BíBího a ne tolik ten vztah se zrzkou....Nevím. Nějak mě to prostě nevzalo

Neřízená střela (2010)

Na čsfd dobré hodnocení, tak si říkám že by to mohlo být dobrý. Jo ono ale ejhle. V některých scénách jsem se musel odhodlávat, abych film nevypl a naopak v některých to nebylo tak špatné. Nicméně se dle mého jedná o naprosto jednoduše zapomenutelný film. Proto dávám pouhých 45% což jsou 2*