Zakletý v čase (2009)

O tomto filmu se opravdu hrozně těžko píše. To co napíšu ihned smažu, protože se mi nezdá, že to zcela vyjadřuje to co jsem u tohoto filmu prožil. A až po 10 minutách civění na monitor jsem na to přišel.Tento film bylo takové to raní líbezné a přitom tajuplné Ahoj. To vám prostě může celej den jenom zlepšit. Nicméně velký dík určitě patří hercům, kteří odvedli famózní práci. Díky taky patří mým dobře investovaným sedmi stovkám za nová repra a tak jsem si mohl vychutnat a dokonce i na svojí vlastní kůži pocítit tu hudbu, která byla opravdu dokonalá. Mno dost řečí a rychle sosejte a koukejte. Pro mě to bylo opravdu něco neuvěřitelný zážitek. Rozhodně půjde do mé osobní TOPKY jak kompletní, tak sci-fi a možná kvůli tomu vytvořím ještě topku 10 drama. Uvidíme kdyžtak na mém profilu...

Riddick: Kronika temna (2004)

Mno...vyzvednu jen jednu část filmu, která byla fakt suprová. Tou byla "prison break". Zbytek byl takový nemastný neslaný, jen pár rvaček a spousta keců. Nicméně to nebylo zase tak špatné. Jo jednou jsem myslel, že se mi odtrhne bránice. Když tento "Red dick" :D utíkal se svojí partičkou před sluncem, Kyra uvízla v nějaký jeskyňce. On vzal lano, zahrál si na tarzana a zachránil jí. A pak přichází ten noblesní nejkomičtější záběr, jak se Red dick postaví a pořádně se z něj čmoudí. Mno prostě pecka :D Upřímně to ale už nepotřebuju vidět znova.

Karanténa (2008)

Karanténa mě docela dostala. Skvělá atmosféra, až na starou babku, tak všechny zombie měli skvělé masky a atd. Opravdu mě to vtáhlo a mohl jsem sledovat, jak to pořád gradovalo. Trochu smolík, že je to remake filmu, který jsem už viděl, takže jsem tušil co sem tam přijde. Nicméně musím říct, že i když nesnáším ve filmech jiné jazyky než angličtinu, tak ta hbitost španlštiny (fakt musí mluvit hodně rychle) v REC pomohla také na nabuzení atmosféry. Dál mi zde vadilo hrozný obsazení. 1. Ty lidi znám a tak to ubírá na živosti, o kterou je při tomto stylu natáčení právě snaha. Dál mi vadíla přemrštěná image a ego různých lidí. Policista si to do schodů při honění týpka vykračuje jako nějaký rapper atd. Dál tam bylo pár nysmyslných scén. Žena reportérka se tam málem už 2x složila, a když nastane scéna, kdy zběsilý čokl zatáhne jednoho týpka do výtahu a za ním se zavřou dveře, tak najednou chce reportérka pomoci a asnaží se otevřít dveře. Podotýkám, že nemá nic v ruce. Takže co by dělala pak, kdyby se jí dveře náhodou podařili otevřít? Nic nechala by se pravděpodobně sežrat čoklem. Nebýt těchto věcí, asi by jsem se pak nebál dát i víc *.

Sociální síť (2010)

Když jsem se poprvě na čsfd dozvěděl, že tento film dostal 4 glóby, tak jsem si říkal že to musí být sakra něco. Jako sice dávám palec nahoru "I like it", ale 4 glóby? Mě taháte za fusekli? Mno rozhodně mě poměr výkon-glóby překvapil. Nic, jdeme k filmu. Film opravdu zajímavý, věřím, že díky propagaci facebooku samotného bude něco jako novodobý titanik (chronicky známý), ale jinak zase to nebylo nic extra. Jaký z toho mám ale pocit, že nejde zase tak o ten film samotný, než ukázat něco o facebooku a udělat mu propagandu. Ale nenechte se zmást mým komentářem, sociální síť má 4* zaslouženě.

Jimmy Neutron (2001)

Wow. tak to teda byla síla. Opravdu jediné, co se mi na filmu líbila byla docela dobrá muzika a to, že byl relativně krátký. Jinak je to hrozná nuda, nereálné a opravdu umělé. No co, never more.

Než si pro nás přijde (2007)

2 staříci, kteří stojí na prahu oněch dvěří. Když už ale odejít, tak se stylem. Celý film byl zábavný, poučný, moc hezký a myslím, že konec, který musel nevyhnutelně přijít dodělal všechny dojednoho. Kdo viděl, rozhodně ví, o čem mluvím. Doporučují všem už trochu životem otestovaným.

Ray (2004)

Už ze začátku jsem o tomto filmu věděl jedno. Budou zde lidi kteří ho budou milovat a potom ti, kterým se bude "jen" líbit. Záleží jak blízko mají srdce u této hudby. Jooo, to když jsem byl ještě malý Vojtíšek, todle jsme si pouštěli s opravdu celou rodinou od rána do večera. Ale zpátky k filmu. Samozřejmé je, že je našlapaný suprovou nářezovou muzikou, docela zajímavým příběhem, který se díva i do zákulisí života slepce, což bylo pro mě neprobádané území. Nicméně film rozhodně není na 100%, páč krom té muziky to bylo takové čumendo, kde si občas řeknete, že to je maník, některé scény opravdu rádoby dramata, ale stojí za prda, ale to opět vyvažuje suprózní hudba. 94%

Zelený sršeň (2011)

Trailer k tomuto filmu jsem viděl už dávno v kině a od té doby jsem se nemohl dočkat až to vyrazí do kin. Předpremiéra klubu ČSFD a následné hodnocení toho filmu mě jen utvrdilo v tom, že se na to do kina asi vyplatí jít. Českání se opravdu vyplatilo. Spoustu suprových akčních scén, nářezových hlášek, díky 3D promítání i fajnová podívaná, ale hlavně to byla neskutečná zábava. Téměř co scéna to hlod nebo vtipné gesto atd. Herecké obsazení si dle mého krom Cameron Diaz nemohli vybrat lépe. Po tedy cca hodince a půl zábavy jsem uvažoval nad hodnocením. Bylo to fakt hodně vtipné, hezky akční, a hodně vtipné (Vím že jsem vtipné zmínil 2x). nicméně dávám 90% a pro lepší hodnocení filmu komplet *.

Zorro: Meč a růže (2007) (seriál) odpad!

:D co k tomu dodat. Jo maximálně to, že maj velice hezké ženské obsazení. Nicméně už to, že to je telenovela u mě cenu nevyhraje