Poslední panic (2010)

Tyo super film. vůbec to není jako nějaké prcičky opravdu jenom o zásunu, ale tady je to spíš o tom spolku, který mu pomáhá, partě co drží při sobě a zažívají spolu spousty luxusních chvil. Neni to jen tak chabé. Má to myšlenku, je to i trochu akční, nutné podotknout skoro pořád vtipné a z příběhu, i když bych to zprvu nečekal má opravdu ucelený dojem. Rozhodně stojí za shlídnutí

Svítání (2009)

Předem řeknu, že filmy s upíry nemám rád, ale toto byl nový a zajímavý pohled na celou situaci, kdy vampírci už ovládli takřka celý svět a prochází krizí kvůli nedostatku krve. Nicméně i přes tento nový pohled byl celý film dosti absurdní, na rok 2009 PC efekty taky nic moc, atmosféra téměř žádná, jen se tam někdo honí s kuší a pije krev. Konec

Chuck (2007) (seriál)

Když jsem se na toto díval jen tak sem/tam v telce, řeknu že mě to celkem nijak nezaujalo. Přišlo ale na řadu zkouškové, a přišlo tak i na Chucka. Jakmile jsem pochytil jisou souvislost a hlavní postavy a i jejich hlasy (originální, ne dementní dabing) mi přišli sympatičtí, hnedka jsem si to začal užívat na plný pecky. Všech 4,5 řady zkouknutý za týden a kousek. Kdo nezkusil, nepochopí :)

Jednotka zvláštního určení (2006) (seriál)

megahustý seriál se zákulisí vojenské jednotky zpovídající se pouze prezidentovi. Skvostná nowaday vojenská show

Americký chopper (2003) (pořad)

Motorky mě nijak nikdy nebavily a ani tento seriál nahlížející do pozadí kšeftování s nimi můj názor nijak nezmění. Musí se nechat, pár věcí tam bylo opravdu zajímavých, jinak ale u mě nemá šanci na lepší hodnocení

Výroba prototypů (2008) (pořad)

respekt těmto lidem. Parta techniků který si něco usmyslí a prostě se na to vrhnout. V tomto seriálu jsem uviděl bandu zajímavých věcí, a dokonce bych rád stál u vývoje podobných technických hraček

Megastavitelé (2005) (seriál)

Opravdu zajímavá show. Člověk by něvěřil, co všecko se dá postavit...

Dirty Jobs (2007) (seriál)

na discovery je to poměrně slabotka. rozhodně dávají lepší seriály. I když nemůžu neříct, že pár dílů je opravdu zajímavých

Dinosaurové (1991) (seriál)

Na tu dobu seriál extra třídy. Super masky, super storky, super dítě, super vtipy a hlavně se vyvedl i český dubing, díky kterému jsme to mohli sledovat i jako děti.

Invaze (2005) (seriál)

Invaze, pro mě určitě mnohlem zajímavější než ztraceni. Náměť emzáků :) je pro mě daleko přijatelnější, realističtější. Seriál je fakt super, ale kdyby tolik neprotahovali mezilidské vztahy (nechci koukat na nějaká VKV), tak bychom mohli vědět už daleko více.