Resident Evil: Afterlife (2010)

Nebýt ve filmu těch opravdu nesmyslných až moc akčních scén, které nám strčili prst do oka ihned na začátku a pak ještě někde ve věznici, tak by to bylo opravdu pěkné pokračování resident evilu. Tydle opravdu nesmyslné scény to hodně kazí. A pro fanoušky této série je fajn, že si nechali tvůrci otevřená zadní vrátka pro případné pokračování.

Pavouci z vesmíru (2010)

Až na pár opravdu histeráků to bylo docela povedené sci-fičko. Pěkný efekty, hustá muzika, jestli na nás někdo takto příjde, tak docela reálný scénář. Štvali mě ale lidi, rádoby hlavní postavy. Beru to spíš jako takový dokument než nějaký příběh. Jinak tuctový a lehce zapomenutelný film. Kdo nic nečeká, nebude zklamán. Ale vizuální efekty se mi fakt líbily

Líbáš jako Bůh (2009)

I když to nebylo jako fakt takový propadák, nijak mě to nenadchlo, nic to se mnou neudělalo, naprosto to v pohodě přejdu a za 10 min si na ten film ani nevzpomenu.

Jak jsem se stal psem (2006)

U tohoto filmu mám štěstí, že jsem si od něj nic nesliboval. Nic mě pak také nemohlo zklamat

Saw Rebirth (2005)

Mno tak jako nevím jestli jsem těch 6 min nepobral, ale připadá mi to jako docela slabotka...

Už jsme tam? (2005)

Hooodně nepovedená amatérská komedie. Caparti na zabití, herecké výkony díky hroznému přibarvování a přexichťování také stojí za houby a příběh je fakt dost chabý a nesmyslný. co víc k tomu dodat?

Saw 6 (2009)

Mno oproti všem ostatním dílům byl tento dosti slabým odvárkem.

Já, padouch (2010)

Fakt úžasná storka, do které bych ze začátku vůbec neřekl, že je pro děti. Takle, může být, ale kdyby jim ty věci tam docházeli, zajisté by radost z jejich tváří zmizela. Nicméně po skončení úvodní, docela ostré části příběhu se dostanete z pocitu "jak-todle-může-být-pro-děti" do pocitu "fakt-super-příběh-milujeme-ho". Mno nebý asi tak toho drsného začátku, byla by kolekce hvězdiček kompletní, protože se u tohoto filmu budou bavit opravdu všichni.

Kajínek (2010)

Teda jako tento film mě velice příjemně překvapil. Takovýto krimi-thriller se takřka už vyrovnává těm na světové úrovni. jediné co mi tedy dost vadilo bylo občasné totální předabování, takže hlasy postav byly slyšet tak čistě, až to bylo nepřirozené a opravdu nehezké. Jinak mi to částmi připomínalo docela Prison break. Dále se mi líbí, že pro našince je to také zajímavé v tom, že vlastně toto téma zná téměř každý a nasadí jim docela brouka do hlavy. Dle mě nejpovedenější český film.