Saw 5 (2008)

U každého dílu mě něco překvapí, u tohodle toho bylo opravdu dost co jsem nečekal. Výborně jsem se bavil.

Saw 4 (2007)

Sice tento díl stáhl celou sérii trochu dolu, ale pořád se jedná asi o nejpromyšlenější filmy vůbec.

Knucklehead (2010)

Dokonalé spestření sobotního odpoledne. Film je fakt pohodový, moc hezký (neurazí nikoho), dost se u něj zasmějete a taky vám zahraje na city. Jasný, sice to není nic extrémně dobrého, ale urřitě se Vám bude líbit :)

Bez soucitu (2010)

Tak od tohoto filmu jsem čekal zábavu, ale že se to podaří až tak? Ano příběh může být ledajaký, ale zpracování, spousta hustých scének a drsných hlášek na jednom kopci tomu fakt dodali říz. Ze začátku mi to trochu připomínalo Training day.

Odpočítávání (2010)

Tak tento film mě fakt dostal. nečekal jsem takovou smršt chladných emocí a brutálního zacházení, kterou Vám tvůrci doslova chrlí celý film do obličeje.

Černá smrt (2010)

Holy S__t. Co to sakra bylo? Všechno co fakt nesnáším se sešlo na jednom místě. Náboženský žvásty, námět božské "nadpřirozenosti" a totální fanatická víra , která popírá jakékoli svobodné myšlení. Nebýt docel dobře atmosférické hudby, šlo by hodnocení do odpadu...

StreetDance 3D (2010)

Mno z letś dance jsem měl asi vysoké nároky. Pár záběrů pekných, fakt hezké taneční kreace, ale konec to totálně a to fakt totálně potopil. To bylo vůbec asi to nejhorší zakončení filmu co jsem kdy viděl a zkazilo mi to téměř celou podívanou...

Sammyho dobrodružství 3D (2010)

Teda musím říct, že začátek a prostředek filmu je slabý jako neuvařená špageta, ale konec je tak hezký a roztomilý, že na na ty chvíle rozpaku a smíšeného pocitu téměř zapomenete.

30 dní dlouhá noc (2007)

Na to jak to tady má veliké hodnocení mě tento film docela zklamal. Těšil jsem se na něco pořádného a ono to tedy moc nepřišlo. Pro některé mohla být opravdu atmosféra, že se dala krájet, ale do ní jsem se asi nedostal. Možná právě proto, že když jsem se na toto chtěl kouknout, stáhl jsem omylem 2 a ta vůči tomuto a hodnicení zde nebyla tak špatná.

Šeherezáda a gentleman (1990)

Musím uznat, že i když to byla pohádka, byl jsem v mnoha ohledech hodně zmaten. Ano, sice děti toho hodně přehlíží, ale takovýdle věci co nedávají totální smysl? Naštěstí můžeme své oči upřít ještě v té době mladčké, ale už krásné Kátě.