Malé dohazovačky (1995)

Řeknu to narovinu. Strašný herecký výkon dvou naprosto (doplňte si zájmeno záporně citově zabarvené) holčiček. Hodnocení pak vytahává akorát pěkný happyend a suprový majordomus....Mno, snad už nebudu muset vidět ještě jednou.

Ženy v pokušení (2010)

Nejlepší ženšťák co jsem asi kdy viděl. SUper storka, kupa jouků....mno kazda baba by to mela videt a chlap se alespoň zasměje :D

Centurion (2010)

Na tento typ filmů se vždy hodně přemlouvám abych je shlédl. Viděl jsem jich již, a tak dobře vím, že se na nich dá zkazit ledacos. Naštěstí mě ale k tomut vytáhl spolubydla a koukali tedy. Byl jsem docela příjemně překvapen. Děj pěkný, scény dosti "masité". Takový prostě docela pěkný zpestřední večera. jediná výtka možná ta hooodně červeně přibarvená krev...Ale pravda to tam taky mělo svoje cosi...

Piráti na vlnách (2009)

Sice nemám moc anglány ani ten jejich přízvuk možná v lásce, ale tento film se jim musí nechat. Bombastický. Byly v tom dost silný emoce, plno zábavy a skvostných žen. :) Prostě Sex, drogy a rock´n´roll. A jelikož jsem na rocku odchován, od tatínka vtipálek, tak asi chápete co to se mnou tento film dělal. Mráz po zádech, záchvaty smíchu atd :) Doporučuji vřele shlédnout úplně všem. Pro rockery povinnost.

Demolition Man (1993)

Když jsem to dnes viděl (7.11.2010), zasáhla mě docela nostalgie a film jsem si užíval úplně naplno. Společně s tvrďáckými řečmi a stále nejasným používáním mušlí me celá myšlenka a představa budoucnosti v té době opravdu pobavila. Je to prostě stallonovská klasika

Smrtonosná past 2 (1990)

Tak toto rozhodně není ten nej z qadrologie pasti, nicméně je to v pohodě film, který vám krom pár odumřelých mozkových buněk nic neudělá. Děj je lineární, místy scény nesmyslné, ale přesto je to nářez :D

Můj nepřítel (1985)

Mno toto je jen potvrzení toho, že steré filmy musí člověk brát trošičku jinak, a to já asi nesvedu. Budou mi připadat vždycky tak trochu OMG,WTF...Nicméně tady nebyly efekty ještě tak nejhorší. Narozdíl ale od ostatních starších filmů má tento film tak divný, naivní a divný příběh, že mi to prostě nešlo do hlavy (2x divný kvůli důrazu)

Seznamte se s Davem (2008)

Docela hezká pohádka, která si zalouží minimálně toto hodnocení. Nevýhodou toho to filmu je, že je lehce zapomenutelný a nikdy se z něj nestane trhák. nadruhou stranu zase vubec nezkazí večer nebo odpoledne.

Záhada Blair Witch (1999)

I když se ve filmu takřka nic nedělo, pohled z první osoby dodal filmu takovou atmošku, že by se dala opravdu krájet. Takže psycho je to opravdu pěkné. Snad co mi přišlo trochu nedotáhlé tak je ta stránka hororová.mohlo tam být daleko více živějších scén únosu hrdinů atd. Nicméně i stímdle se spokojím...PS. docela naprd konec (pro diváka zklamání)