O.C. (2003) (seriál)

pěkný holky, to mám rád :)

Americká krása (1999)

Kdo má rád komplikované, filozofické a krásné filmy s hlubší pointou.. a výborným soundtrackem od Newmana? Já já já já já :D v tomhle filmu si najde každý něco pro to aby si ho zamiloval úžasné herecké výkony, podbarvený dej, probuzení seeeeeeeeeeeeee, to beru jako největší úspěch filmu, ten chlap se probral ze sna, ze sna o ideální společnosti, ze sna o přetvářce, o líbáni prdele, ze sna o snu,.. v kontrastu s jeho ženou, sucharem zaměřeným jen na svou kariéru, falešnou zakomplexovanou iluzí, která si stále něco musela dokazovat.. nakonec, když ho viděla mrtvého zhroutila se protože jí došlo o co přišla.. je to velice SUBJEKTIVNÍ pohled, můj pohled film působí na každého trochu jinak.. a opravdu dokáže potěšit a vyburcovat, ještě musím vzpomenout toho otce vojáka, jakože silnou postavu zasahující do děje celkem razantním způsobem a jeho hulícího syna, který byl opravdu ve všech pohledech nad věcí a tak to má být :)

Temný rytíř (2008)

za Jokera pět hvězd, dost mrdle se olizoval :D

District 9 (2009)

Hned bych si pustil dvojku, jednoznačně pětkovej film, úžasný soundtrack, úžasný nápad, pointa menší.. ale pokryjí to efekty, btw... čím dál častěji se objevují filmy ve kterých jsou lidi ti špatní, např. Avatar, velkou otázkou je, jak se opravdu zachováme, skvěle to vyjádřil Matty lidsky.. kreveťáci4ever

Miami Vice (2006)

Vo ničem, každej zarostlej drsňák, zápletka nudná, ubohé klišé.. prostě blééééééééééééééééé

Propast (1989)

Hodně dobrý, děsivý a skvělý OST :)

Revizoři (2003)

Už je to dlouho co sem to viděl.. ale bylo to fakt supr ;)

Sin Nombre (2009)

Hodně dobrý.. v příběhu jsou dvě dějový linie, který se od půlky spojí a začíná to pravý drama.. v první je borec okolo devatenácti a zaškoluje svýho, tak 13, bratrance do gangu potetovaných mexikánů s vlastní čtvrtí.. druhá linie je o otci co emigroval do usa a vrací se pro svou dceru a syna, ilegálně samo.. všichni jsou tam hrozně chudí, kolem je nebezpečí.. trošku se to komplikuje s borcovou přítelkyní, o které clan neví a když se o ní dozví,, vůdce ji chce znásilnit a u toho ji zabije.. ouuu.. dcerka je hlavní postava druhé linie a točí se to kolem ní.. no když jedou na střeše vlaku, tak tam přichází borec s vůdcem a bratrancem oloupit cestující, jenže borec je na vůdce tak nasranej, že mu usekne hlavu mačetou :D když chce vůdce znásilnit dcerku :D a aby toho nebylo málo tak spolu ti dva zdrhnou, u toho se jí zabije otec, tím že spadne z vlaku a ty dva furt loví klan.. když už jsou na hranicích, tak ji převozník převází a borec čeká na druhý kolo, ale příde clan, tak zdrhá, jenže naběhne bratranci do náruče a ten ho odpráskne.. :(( pěkný, svižný, napínavý.. originální :o)

Coach Carter (2005)

Pěkně.. 1000 lajn a 1500 kliků :D :D

Prokletý ostrov (2010)

Čumím na to.. pomalu se dotoho zažrávám.. hodně se zazřávám.. občas se leknu, občas mám strach... často nechápu o co tam jde... až.. WTF? pomalu se snažím pochopit skládačku mozaiky.. nejde to.. budu se na to muset podívat znova.. užasný.. fakt nevíte.. ten film vás tak zblbne.. nakonec se dozvíte, že to byla iluze a fandíte celou dobu magorovi.. nebo nebyla?. . musím to vidět znova :D